Nový realitní portál Cincink dělá z obchodování s nemovitostmi jednoduchou záležitost

Podnájem vás už nebaví? Rádi byste bydleli ve vlastním? Směle do toho! Kupování nemovitosti se však může zdát jako dost složitý proces, obzvlášť, pokud se ho účastníte poprvé. Máme pro vás skvělé řešení, je jím nový realitní portál Cincink, který byl oficiálně představen 1. října letošního roku. Zaregistrujte se a využívejte jeho skvělých služeb, které vám pomohou koupit nemovitost rychle, a bez komplikací či nejasností.

Realitní portál Cincink se představuje

Portálů a jiných webových stránek, které se zabývají realitami, je mnoho. Možná byste sami dokázali několik z nich vyjmenovat. Ptáte se, proč vznikl portál Cincink, když je konkurence veliká? Autorka nápadu Kateřina Stehlíková má jasno: Žádný z dosavadních portálů nenabízel komplexní služby. Každý se zabýval jen určitou oblastí. Pro prodejce i zájemce bylo těžké se v nich orientovat. Společnými silami Komerční banky a IdeaSence tak vznikl portál nabízející veškeré služby, které se nějak dotýkají prodeje si koupě nemovitostí. Zrodil se Cincink.

Obchod s nemovitostí bývá složitý a obvykle trvá, než se vyřídí všechny potřebné záležitosti. Cílem portálu Cincink je proces urychlit a usnadnit. Stačí se zaregistrovat, pročíst si všechny důležité informace, zjistit, jaké služby jsou k dispozici, a celkově lépe proniknout do světa realit. Registrace je bezplatná, stejně tak vkládání inzerátů. Služby jsou zpoplatněné, avšak na vysoké úrovni, rozhodně se vyplatí do nich investovat.

Jaké služby nabízí portál pro kupující?

Kompletní přehled všech služeb najdete na stránkách portálů, zde si vyjmenujeme pouze některé. Nabízené služby jsou určeny jak kupujícím, tak prodávajícím, mnohé jsou samozřejmě využitelné pro obě strany, třeba právní služby. Nerozumíte obsahu smlouvy? Bojíte se, že podepíšete něco, co pro vás nebude výhodné? Obraťte se na advokáta a nechejte si odborně poradit. Předejdete tak možným nepříjemnostem v budoucnosti. Podepsání smlouvy je závazek, ze kterého jen tak nevycouváte, proto je důležité vše předem pečlivě rozmyslet.

Kupujícímu přijde vhod hypotéční kalkulačka online. Udělejte si představu o tom, kolik korun měsíčně budete muset splácet a na jak dlouho vás hypotéka ovlivní. Na základě toho můžete popřemýšlet, zda daná nemovitost odpovídá vašemu rozpočtu, nebo by bylo vhodnější podívat se po levnější. Pamatujte, že hypotéka vás bude provázet dlouho a na celou dobu ovlivní finanční situaci vaší rodiny. Nevíte, na co všechno si můžete hypotéku vzít nebo jaké jsou podmínky k tomu, aby vám byla schválena? Veškeré informace jsou k nastudování přímo na portálu.

Ten, kdo nabývá nemovitost, má povinnost podat daňové přiznání a zaplatit vyměřenou daň. Neděste se, pokud nevíte, o čem mluvíme. Daňový poradce vám pomůže tyto záležitosti vyřešit. Vysvětlí vám, o co přesně jde, zkontroluje, zda máte dokumenty v pořádku, a pohlídá termíny, abyste se vyhnuli případným sankcím.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.