Na nová okna není nikdy pozdě

Jak je na tom váš domek s energetickou náročností? Pokud pravidelně platíte horentní sumy za teplo, možná by stálo za to zvážit, zda se vám z dlouhodobého hlediska nevyplatí výměna oken. Okenními otvory totiž uniká obrovské množství tepelné energie, čemuž lze zamezit kvalitními profily. Ale na koho se obrátit? Chcete-li mít jistotu, že za své peníze dostanete to nejlepší, vsaďte na společnost Proplast K s.r.o., která se v oboru pohybuje již 15 let.

Proplast K nefunguje jako pouhý dodavatel – plastová a hliníková okna vyrábí. Mezi spokojené zákazníky patří významné firmy, úřady a v neposlední řadě i soukromé osoby. Díky letitým zkušenostem, špičkové kvalitě výrobků a individuálnímu přístupu patří Proplast K mezi nejstabilnější východočeské dodavatele. Je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.

Plastová okna a dveře se vyrábí z komponentů značky Inoutic, hliníková okna a dveře z komponentů značky Yawai. V obou případech jde o prověřené dodavatele a ať už se přikloníte k plastu nebo hliníku, rozhodně nebudete litovat. Obojí nabízí perfektní izolační vlastnosti, velmi dlouhou životnost a naprostou bezúdržbovost. Pro případ, že by ani jeden z materiálů nekorespondoval s charakterem vašeho bydlení, se v portfoliu nachází také dřevěná eurookna.

Nabídka společnosti Proplast K je mnohem širší a neomezuje se pouze na okna a dveře. Možná se vám budou hodit také nová garážová vrata. I ta mohou výrazně snížit náklady za vytápění a navíc zajistit efektivní protihlukovou izolaci. Jistě oceníte i jednoduchou manipulaci, kterou zajišťuje elektrické ovládání. A to v případě všech nabízených variant vrat (výklopná, sekční, posuvná a rolovací).

A abychom nezapomněli – na firmu Proplast K se můžete obrátit také kvůli zimní zahrady. Získáte místo, ve kterém můžete nerušeně relaxovat s rodinou či přáteli po celý rok. Zimní zahrada dodá vašemu bydlení úplně nový rozměr a jakmile poznáte její výhody, zamilujete se do ní. Další informace najdete na www.proplast-k.cz. A nebojte se zeptat, odborníci vám rádi doporučí vhodné řešení!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.