Mříže ochrání váš majetek i soukromí

Jak zabezpečit svůj domov a soukromí před nezvanými hosty? Bezpečnostních prvků, které nás chrání, je celá řada, ale tím nejefektivnějším jsou zřejmě mříže. Vídáme je na dveřích a ve výlohách prodejen a v celé řadě jiných komerčních objektů, tak proč si je nepořídit domů? Bydlíte-li v lokalitě se zvýšenou kriminalitou, pak se vám investice do mříží rozhodně vyplatí. Oproti jiným bezpečnostním systémům jako je například alarm, vás robustní železná konstrukce ochrání aktivně. Navíc má také preventivní charakter. Potenciální pachatel si totiž moc dobře rozmyslí, jestli se pokusí o vloupání, když mu v cestě do garáže nebo domu brání mříže.

Proč se investice do mříží vyplatí?

V případě komerčních objektů, které nejsou pod neustálým dohledem ostrahy, jsou jsou mříže nutností. Tak proč je nemít také doma? Zloději jsou rok od roku důmyslnější a neváhají využit sebemenší slabiny – například menšího okna v méně frekventované části domu. Snadno se protáhnou oknem vedoucím do sklepa, přelezou přes balkon nebo si vypáčí garážová vrata. Pokud je váš dům většinu dne opuštěný, rozhodně byste měli instalaci mříží zvážit. Pocit, že se ve vašem domově pohyboval někdo cizí, je opravdu nepříjemný a může vás provázet ještě velmi dlouho poté.

Levné a přesto kvalitní mříže přímo od výrobce

Pořizovací cena mříží přitom nemusí být vysoká a v porovnání s cenou vašeho majetku je zanedbatelná. Chcete-li však přesto výrazně ušetřit, obraťte se přímo na výrobce a nikoliv na firmu, která mříže pouze přeprodává. Za zmínku stojí tradiční výroba pražské firmy, kterou již před více než 20 lety založil Karel Raab.

Ucelený sortiment mříží, ze kterého si vybere každý

Karel Raab vyrábí široký sortiment mříží, které odebírají komerční subjekty i soukromé osoby. V nabídce najdete klasické, kované, nůžkové, pevné, pohyblivé i rolovací mříže. Samozřejmostí je kompletní servis – od prvotní konzultace a přeměření přímo u vás doma, až po finální instalaci. A pokud již nějaké mříže máte, ale nejsou zcela funkční, můžete si je nechat opravit či požádat o vyhotovení přesné repliky. To samé platí také v případě dalších kovových prvků (např. kovaný plot nebo zábradlí).

Nechte si doporučit optimální řešení, díky kterému budete vy i vaši nejbližší v bezpečí. Nepodceňujte přítomnost mříží – bude se vám spát mnohem klidněji, i když budete zrovna na dovolené. Další informace o mřížích, které vyrábí firma Karla Raaba, najdete na www.mrize-raab.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.