Malé domácí spotřebiče – praktické dárky, které se pod stromečkem neztratí

Dnešní článek jsme věnovali ženám, které mají pocit, že už „všechno“ mají a neví, co si přát od partnera k Vánocům. Nicméně spoustu inspirace v něm samozřejmě najdou i muži, kteří marně dumají nad tím, čím své polovičky překvapit. A protože jsme magazín o bydlení, zaměřili jsme se na praktické dárky, které využijte každý den. Zaměřili jsme se na malé domácí spotřebiče, bez kterých se (více méně) nikdo z nás neobejde. Některé jsou „jen“ praktické, jiné snoubí funkčnost s nápaditým designem. Ať tak, či onak, u vás doma se určitě neztratí!

1. Žehličky

Žehlení nepatří k oblíbeným domácím práce (ostatně která činnost ano?), ale jednou za čas si ho odbýt musíme. S moderní parní žehličkou jde práce mnohem lépe od ruky. Kvalitní žehlící deska zajišťuje vysoký komfort a navíc se nebudete potýkat a vytékající vodou. Jenomže který model si vybrat, když jich je na trhu nespočet? Koukněte se na nejlépe hodnocené žehličky a vyberte si!

žehlička electrolux

2. Parní čističe

Jak rychle a efektivně vyčistit kachličky v koupelně, okna nebo třeba plovoucí podlahu? Odborníkem na eliminaci nečistot jsou parní čističe. Hygienicky čisté prostředí zajistí i bez agresivní chemie a ušetří vám spoustu námahy a času. Ceny parních čističů již nejsou tak vysoké jako kdysi a ty nejlevnější pořídíte i do 2 000 Kč. Přesto preferujte kvalitu a poohlédněte se např. po přístrojích značky Kärcher.

parní čistič karcher

3. Domácí meteostanice

Vy ji ještě nemáte? Přístroje označované jako meteostanice nahrazují zastaralé teploměry a nabízí spoustu dalších užitečných funkcí. Kromě teploty ukazují také barometrický tlak, rychlost a měr větru, relativní vlhkost, srážky, aktuální čas a datum a jiné hodnoty. Domácí meteostanice je užitečný pomocník, který navozuje „hi-tech“ atmosféru.

domácí meteostanice

Tip: Chcete-li při nákupu ušetřit, využijte portál Refundo.cz, který nabízí srovnání produktů a cashback. Za svůj nákup dostanete určité procento z utracené částky zpět.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.