Hakomatic: Špičkové podlahové mycí stroje

Chystáte se rozšířit své služby o strojové mytí podlah, případně již tuto službu nabízíte a sháníte nové podlahové mycí stroje? V tom případě se můžete s klidem obrátit na českou společnost Unikont Group, která je předním dodavatelem techniky Hakomatic od renomovaného německého výrobce Hako. Proč byste měli důvěřovat právě této značce?

Výrobce podlahových mycích strojů, společnost Hakomatic, je na trhu již od roku 1950, kdy uspěla s kvalitními produkty k čištění podlah. V současné době patří ke světové špičce výrobců mycí techniky. Kvalitu strojů Hakomatic si cení všichni profesionálové.

Mycí stroje Hakomatic jsou robustní, jejich konstrukce je odolná, a proto se na ně můžete stoprocentně spolehnout. Díky moderní technice je obsluha nenáročná. Český prodejce zajišťuje veškeré servisní služby non-stop, a to s velmi krátkou reakční dobou. Pokud vám technika z nějakého důvodu vypoví službu, problém obratem vyřeší.

V nabídce podlahových strojů Hakomatic najdete množství variant, které se liší velikostí i provedením. Dostanete na výběr mezi ručně vedenými automaty a mycími stroji se sedící obsluhou.

Na vrcholu nabídky ručně vedených automatů stojí model Scrubmaster B 90/B 120. Je vybaven válcovou nebo diskovou kartáčovou jednotkou o pracovní šířce 60 – 85 cm. Tento model je schopný provozu až 4 hodiny a nabízí perfektní výhled, jednoduché ovládání a optimální vysávání čistícího roztoku. V nádržích se nachází technologie Hako-AntiBac pro eliminaci výskytu bakterií.

Mezi stroji se sedící obsluhou nechybí model Scrubmaster B310 R CL, který snoubí výhody dvou systému v jediném stroji. Jedná se o kompaktní a velmi výkonný stroj pro mokré čištění a vysávání prachu v jednom. Zároveň kombinuje další zametací systém s vysáváním nečistot.

S výběrem vhodného mycího stroje vám ochotně poradí kvalifikovaní pracovníci z firmy Unikont! Více na www.unikont.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.