Luxusní taštičková matrace vám zajistí dokonalý spánek

Kvalita spánku závisí na celé řadě faktorů a mezi ty nejdůležitější patří podloží, na které uléháme. Volba matrace má zásadní vliv na to, jestli se ráno vzbudíte nabití energií a nebudete se cítit „rozlámaní“, neberte ji proto na lehkou váhu a nebojte se investovat. Kvalitní matrace vám vydrží velmi dlouho a jakmile poznáte komfort, který nabízí, nebudete litovat žádné koruny navíc. Na druhou stranu platí, že i za přijatelnou cenu sežnete model, který navždy změní vaše představy o perfektním spánku. Jeden z nich vám dnes představíme – jde o taštičkovou matraci Silvo, kterou jsme objevili u jednoho z předních internetových prodejců s nábytkem.

Multipocket matrace Silvo

Taštičková matrace Silvo obsahuje pružiny MULTIPOCKET, které jsou velmi pevné a jejich zvýšená hustota (508 pružin na m2) zvyšuje počet nezávislých podpěrných bodů. Ty mají na celkovou pružnost matrace a tedy i na vaše pohodlí zásadní vliv. Sedmizónová konstrukce byla navržena tak, aby korespondovala s anatomickou stavbou těla.

Jednu stranu matrace Silvo tvoří vysoce elastická pěna se strukturou, která není tak homogenní jako standardní pěna, což se projevuje na lepším přidržování těla, zvýšené elasticitě a pružnosti. Druhou stranu tvoří paměťová pěna, která absorbuje tělesné teplo a perfektně se přizpůsobuje tělu. Po promáčknutí se opět vrátí do původní polohy.

Samozřejmostí jsou antialergické a antimykotické vlastnosti, které vás ochrání před bakteriemi, alergeny, plísněmi a mykotickými bakteriemi. Potah matrace lze jednoduše sundat a vyprat (na teplotu 60°C)

Nesedí vám Silvo? Sedne vám jiná…

A přestože se spánek na taštičkové matraci Silvo většině lidí jeví jako maximálně příjemný, možná je vaše vnímání komfortu jiné a Silvo vám nakonec nesedne. V tom případě si vyberte jinou zdravotní matraci podle průvodce, kterého najdete na www.nabytek-elegance.cz. Prodejce má v nabídce zdravotních matrací latexové, kokosové, vysoceelastické, pružinové a pěnové zdravotní matrace, mezi kterými stoprocentně najdete tu svou.

A proč doporučujeme nákup právě v tomto e-shopu? Důvodů je hned několik – jeden z největších prodejců nabízí široký sortiment vysoce kvalitních produktů, rychlou a levnou dopravu a navíc zajímavé slevy ve výši až 30%.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.