Srubové domy na klíč – nejrychlejší cesta k modernímu bydlení v souladu s přírodou

Bydlení v souladu s přírodou je v posledních letech neskutečně trendy. Dost bylo materiálů, které nás pomalu, ale jistě vzdalují od přirozeného prostředí, kterého kvůli moderní civilizaci velmi rychle ubývá. Dřevostavby slaví úspěchy, ale pokud chcete jít ještě dál, zvolte dřevostavbu srubového typu, která evokuje přímé spojení s přírodou a vyvolává pocit psychické pohody a klidu. Nabízí unikátní kombinaci harmonického bydlení a splňuje vysoké nároky, na které jsme zvyklí.

Poznejte výhody dřeva na vlastní kůži

Dřevo je perfektní stavební materiál, na který nedáme dopustit a přestože v minulém století ustoupilo do ústraní, dnes zažívá renesanci a opět jsme si k němu našli cestu. Mezi jeho výhody nepatří jen přírodní vzhled, ale také:

  • vynikající statické a stavebně fyzikální vlastnosti (není křehké, ale elastické; je velmi pevné a přitom lehké)
  • antistatické vlastnosti (v místnostech nedochází k víření prachu, což ocení alergici)
  • absorpce škodlivých civilizačních produktů a neutralizace vlivu geopatogenních zón
  • regulace vlhkosti (srubový dům se chlubí vlhkostí mezi 40 – 60 %, při které je výskyt škodlivých organismů nejnižší)
  • obsah léčivých silicí a nastolení přirozeného aromatického prostředí
  • ekologický charakter
  • velmi dobré tepelně izolační vlastnosti (v létě je ve srubovém domu příjemná chlad, v zimě naopak teplo – srubový dům lze vytopit v rekordně krátkém čase)

Srubové domy na klíč

Chcete bydlet ve srubu i vy?

Pokud vás výčet nejdůležitějších vlastností dřeva zaujal natolik, že jste se rozhodli srubovou dřevostavbu zvážit, prohlédněte si galerii realizovaných dřevostaveb, které najdete na webové prezentaci společnosti Woodlife. Ta nabízí realizaci srubových domů na klíč a ke stavbě využívá vysoce kvalitní smrkové, cedrové a borové dřevo. Pokud si nevyberete z portfolia typových staveb, můžete si nechat vyprojektovat vlastní srubový dům přesně podle svých představ a přání. Díky letitým zkušenostem a striktnímu dodržování osvědčených technologických postupů jsou vaše možnosti takřka neomezené…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.