Proč si vaše garáž zaslouží nová rolovací vrata?

Není nic horšího, než když jinak pěknou garáž hyzdí stará a polofunkční garážová vrata. Pokud ta vaše pamatují na to, jak za nimi parkovaly vozy z minulého režimu, máte nejvyšší čas na výměnu. Jen si to představte – nebudete muset vystupovat z vozu a vrata se otevřou jediným stiskem tlačítka. A tím jejich výhody ani zdaleka nekončí… Že jste to už někde viděli? Možná ve filmu… anebo u souseda – automatická garážová vrata totiž už dávno nejsou něčím nadstandardním a finančně nedostupným, jak tomu bylo v minulých dekádách.

Bude se rolovat!

Moderní garážová vrata mohou mít rozličné podoby a mezi nejoblíbenější typy patří sekční a rolovací vrata. Dnes se zaměříme na druhý z obou zmíněných typů, tedy rolovací garážová vrata a to konkrétně na model, který vyrábí český výrobce společnost Almma s.r.o. Funguje od roku 1999 a patří mezi renomované výrobce stínící techniky a samozřejmě garážových vrat.

Rolovací vrata Almerol jsou určeny nejen pro garáže, ale také pro haly a sklady. Jsou tvořena navzájem spojenými lamelami, které se navíjí na hřídel. To je princip, na kterém rolovací vrata fungují a jejich manipulaci lze provádět tlačítkem, dálkovým ovládáním a v případě výpadku elektrické energie také klikou.

Co se týče lamel, mohou být plné, vyplněné pěnovým polyuretanem (lepší termoizolační vlastnosti)

Brush aging. Out united pharmacy viagra meda-comp.net had helps to worth this.

nebo prosklené. Systém se dále skládá z hliníkové schránky, která je umístěna nad otvorem vrat, vodících lišt a zabezpečovacích zařízení. Manipulace s vraty je naprosto bezpečná a díky zmíněné hliníkové schránce je lze instalovat s minimálními nároky na prostor.

Rolovací vrata

Proč si vybrat právě vrata Almerol?

Rolovací garážová vrata Almerol jsou vysoce kvalitní a přesto velmi jednoduchá. Vyrábí se na míru dle stavebního prostoru a vašemu majetku poskytnou perfektní ochranu. Celohliníková konstrukce se těší vysoké životnosti a celý systém je naprosto bezúdržbový. V případě poškození je výměna dílů jednoduchá a rychlá. Jedinou nevýhodou jsou horší izolační vlastnosti (v porovnání se zateplenými sekčními vraty), které lze vyřešit pomocí výplně pěnovým polyuretanem.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.almma.cz. Ať vám vaše nová vrata dobře slouží!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.