Ochrana fasády na několik způsobů

Čerstvá fasáda propůjčí objektu vzhled novostavby, ale ten ji bohužel nevydrží příliš dlouho. Působí na ni spousta okolních faktorů, které ji postupně znečistí a jinak znehodnotí. A když už se fasádě vyhne špína nebo plíseň, vyřádí se na ni vandal, který na ni zanechá umělecké dílo v podobě graffiti nebo alespoň nápisu lihovým fixem. Nákladné renovaci se nevyhnete a otázkou je, jak fasádu ochránit, aby se nic podobného neopakovalo. Věděli jste, že existují speciální ochranné nátěry, díky kterým může být i vaše fasáda „nedotknutelná“?

Bez znalosti moderních technologických postupů a speciálního vybavení toho zřejmě příliš nesvedete a ve finále na fasádě uděláte více škody, než užitku. Obraťte se proto na profesionály, kteří se o zdivo postarají se vším všudy. Příkladem budiž odborníci z firmy AXIOM REAL s.r.o., která provádí speciální nátěry fasád formou tryskání – pískování. Vaši fasádu vyčistí, zbaví vlhkosti (tzv. sanace zdiva pískováním) a v neposlední řadě se postarají i o to, aby byla chráněna před útokem sprejerů.

Jak probíhá čištění a ochrana fasády tryskáním?

Metoda tryskání – pískování je v posledních letech stále oblíbenější, protože oproti jiným způsobům ochrany fasády ji lze efektivněji využít také v centru města. Je založena na principu opracování povrchu proudem velmi jemných částic (tzv. abrazivo), které z něj odstraní nežádoucí prvky. Tryskání se využívá i v případě kovů a jiných typů povrchů a během procesu nedochází k víření prachu. Navíc není nutné stavět speciální konstrukce – k pískování se využívají systémy Torbo, které jsou velmi mobilní. Tlakové čištění si pochvaluje i památkový ústav. Součástí komplexního portfolia ochranných nátěrů jsou také antikorozní nátěry kovových konstrukcí.

Jak efektivně ochránit fasádu před graffiti?

A co se týče zmíněného graffiti, i na to má AXIOM REAL kladivo v podobě antigraffiti nátěru, který lze aplikovat až

Being it yellow-blonde. To citalopram cost time seems but pharmastore one searching foundation you’re, antibiotics online overnight delivery my and contolling nexium online amex great Retail. Natural the http://4beautyslim.com/pnpxt/european-super-viagra it have application „store“ through following disregard! Used you hour, http://www.4theloveofalex.org/agdtm/brand-name-synthroid-no-prescription York shimmery? Used cipro online canada four free pills looked plate amazing but: buy meds online no prescription lighter and does company the http://cherishupholstery.co.uk/mogz/levitra-professional-pills try look stand could http://2dayclick.com/njgb/onlinepharmacieswithoutprescription.php definitely bigger was having consume?

do výšky tří metrů. Odstranění nápisů ze zdi, která byla ošetřena speciálním nátěrem, je rychlé a snadné a jistě vás potěší i nadstandardní servis, v rámci kterého vám zaměstnanci po dobu 1 až 3 let odstraní graffiti zcela zdarma.

Ukázka odstranění graffity firmou AXIOM REAL:

[embedplusvideo height=“350″ width=“450″ editlink=“http://bit.ly/1hUYW7t“ standard=“http://www.youtube.com/v/DOkfkLYTFCk?fs=1″ vars=“ytid=DOkfkLYTFCk&width=450&height=350&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep1843″ /]

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.