Kde koupit trička s dlouhým rukávem bez potisku?

Doby, kdy jsme na prsou hrdě nosili nápis nějaké značky, jsou dávno pryč. V současnosti se v oblékání posouváme spíš k minimalismu. Lidé čím dál více vyhledávají trička i mikiny bez potisku, v jednobarevném provedení. Obchody to však stále jakoby nechtějí pochopit. Sehnat jednobarevné tričko na zimu může být docela problém.

Jednobarevné tričko je univerzální součástí šatníku, nemělo by chybět ani v tom vašem, a to nejlépe v několika barvách. Základem je každopádně tričko bílé, které vypadá dobře snad v každém outfitu. Není nic pohodlnějšího a zároveň stylovějšího než džíny, bílé tričko a tenisky. A to mluvíme jak o dámách, tak o pánech.

Dobré bavlněné tričko pro každou příležitost

Dalším důvodem, proč do šatníku zařadit jednobarevná bavlněná trička, je jejich univerzálnost. Dají se využít k mnoha příležitostem. Sháníte tričko pracovní dlouhý rukáv? Sáhněte po tom jednobarevném z kvalitní bavlny. Potřebujete spodní vrstvu na procházku? Bavlna zahřeje a hezky saje pot. Vybíráte tričko do práce? Opět může být jednobarevné bavlněné. Prostě a jednoduše ho určitě unosíte.

Vyberte si i další zajímavé barvy

Bílá je univerzální, ovšem nemusíte zůstávat pouze u ní. Nebojte se svůj šatník trochu oživit a sáhnout po veselých barvách, jako je žlutá, vínová apod. Na podzim a zimu jsou ideální zemité barvy – hnědá, vínová, béžová, tmavě modrá, tmavě zelená apod. A nezapomeňte zvolit správný střih. Někdo upřednostňuje kulatý výstřih, další výstřih do V. Tričko by vám mělo dobře sedět, včetně rukávů, jejich šířky a délky.

A kde tedy jednobarevná trička s dlouhým rukávem pořídit? Například v brněnském velkoobchodu Xfer. Zde pořídíte tričko pracovní s dlouhým rukávem i tričko pro volné chvíle či do práce. Nabídka střihů a barev je velmi rozsáhlá, ceny doopravdy příznivé. Pořiďte si jich rovnou více.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.