Inflace představuje pro vaše úspory velkou hrozbu. Podívejte se, jaká je cena zlata u tuzemských prodejců, a nakupte ho včas!

Pandemie znovu nabrala na síle a situace v České republice rozhodně není růžová. Nemocných navzdory očkování i relativně vysokému počtu těch, kteří koronavirus již prodělali, rychle přibývá, jednotky intenzivní péče se rychle plní a zdravotnická zařízení se opět ocitají na hraně svých kapacit. Tlak na psychiku je vysoký, lidé jsou vyčerpaní a unavení, mají obavy nejen z nemoci a karantény, ale také z možnosti uzavření škol, obchodů a dalších provozoven. Světlo na konci tunelu je v nedohlednu, namísto zlepšení situace přišel nový nouzový stav. Navíc průběžně stoupá počet domácností i firem s finančními problémy.

Investiční zlato vaše zdraví neochrání, zajistí ale bezpečí vašim finančním prostředkům

Bojíte-li se o zdraví své i svých blízkých, měli byste dbát na prevenci, můžete se také nechat očkovat. Obdobný přístup můžete uplatnit i u financí. Inflace vtrhla do České republiky v plné síle, ceny zboží i energií strmě rostou a peníze rychle ztrácejí na hodnotě. Příjmy nejedné domácnosti navíc o poznání poklesly. Pokud máte úspory, měli byste co nejdříve podniknout kroky vedoucí k jejich ochraně. Jinak se vám může stát, že vám namísto zajištění na důchod zbydou jen oči pro pláč. Investování do akcií, podílových nebo kryptoměn je dnes obzvláště rizikové. Mnohem lepší je nakoupit investiční zlato.

Investiční zlato zvládnou nakoupit i zcela nezkušení investoři

Investiční zlato je osvědčeným receptem na inflaci, cena zlata u některých obchodníků navíc bývá až o deset procent nižší než na burze. Dostupné jsou nejen zlaté mince, ale také zlaté slitky. Ty se do České republiky dovážejí ze zahraničí, nejoblíbenější pak pocházejí ze Švýcarska. Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě zlatých cihel nevyrábí. Mezi producenty světově uznávaných zlatých cihliček nepatří ani žádná slovenská mincovna.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.