Jiří Vlček: Skutečný odborník na soustružení dřeva

Sháníte věšáky, koule, úchytky a další soustružené prvky ze dřeva? Nemáte-li k dispozici dílnu a potřebné zkušenosti, obraťte se na někoho, kdo se zabývá soustružením na zakázku. K odborníkům na slovo vzatým patří Jiří Vlček, který nabízí široké spektrum dřevěných výrobků, a to včetně krásných suvenýrů.

Proč se po výrobcích ze dřeva poohlédnout právě u Vlčka?

Soustružení dřeva není snadné a bez odpovídajícího technického zázemí a znalosti technologických postupů není výsledek nijak valný. A právě to je důvod, proč se obrátit na firmu Jiřího Vlčka a nakupovat dřevěné výrobky u něj.

Jiří Vlček garantuje prvotřídní kvalitu zboží, a přitom velmi příjemné ceny. Proto s ním dlouhodobě spolupracují výrobci nábytku, prodejci a koncoví odběratelé. Portfolio čítá montážní výrobky, nábytkové kolíky a úchytky, soustružené díly, koule a věšáky, spojovací lamelky, tyčovinu, vysparavovací lodičky a suky, zaslepovací zátky a další dřevěné výrobky.

Za pozornost však stojí také kategorie dřevěných suvenýrů. Chcete-li někoho potěšit stylovým dárkem, věnujte mu dřevěný bicykl „kostiřas“, bugatku nebo legendární velorex. Dřevěné hračky jsou vhodné pro všechny generace – děti si s nimi vyhrají, dospělí si je vystaví.

Pro jistotu ještě jednou. Firma Jiřího Vlčka vyrábí vysoce kvalitní výrobky ze dřeva z osvědčených materiálů. Vzhledem ke krátkým dodacím lhůtám nemusíte mít strach, že výroba potrvá příliš dlouho. Naopak se setkáte s individuálním přístupem, a to i v případě jednorázového nákupu. Odborník vám ochotně vysvětlí vše, co je třeba a doporučí vám vhodné výrobky. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte se na něj obrátit telefonicky nebo e-mailem.

Preferujete osobní setkání, nebo pohodlný nákup přes internet?

Se soustružníkem Jiřím Vlčkem se můžete setkat osobně v Češticích, kde má svou provozovnu. Anebo nakupujte z pohodlí domova na www.jiri-vlcek.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.