Lepší než čištění graffiti je prevence

S nutností odstranit graffiti z fasády, zdi či vrat od garáže se potýká mnoho majitelů nemovitostí. Pokud se graffiti objeví pouze jednou, většinou si zavolají na pomoc profesionální firmu, která nevzhledné malůvky odstraní. Při opakovaném čištění ale majitelé domů sáhnou hluboko do kapsy. Prevence je proto v těchto případech lepší než čištění.

Objevují se na vašem domě opakovaně graffiti? Pak je ve vašem případě nejen z ekonomických důvodů lepší prevence než čištění. V posledních letech jak města, tak majitelé domů s oblibou aplikují na fasády ochranný antigraffiti nátěr, který ochrání domy před graffiti. Vzniku graffiti sice nezabrání, ale jejich odstranění je pak velmi snadné. Postačí totiž pouze hadr a kbelík s vodou.

Jak funguje antigraffiti nátěr?

Antigraffiti nátěr obsahuje složky, které zamezí průniku barvy hlouběji do fasády, a tím ji také chrání. Díky nižší přilnavosti barvy je pak možné snadnější odstranění graffiti, aniž by došlo k poškození fasády. Tento ochranný nátěr je možné zakoupit ve dvou základních variantách, a to buď jednorázový, který je nutné obnovit po smytí graffiti, nebo permanentní, který může na fasádě vydržet i 20 let.

Při aplikaci antigraffiti nátěru na fasádu navíc nemusíte mít strach, že by se změnila její barva. Tato ochranná vrstva je prakticky neviditelná a stačí ji aplikovat pouze na spodní část fasády domu, kde reálně hrozí vznik graffiti.

Výrobky Graffiti Magic

Ať už hledáte kvalitní odstraňovač graffiti, nebo zmíněný antigraffiti nátěr, doporučujeme produkty značky Graffiti Magic. Tyto výrobky byly použity například na stadionech ve Velké Británii při olympijských hrách v roce 2012 a místní sportoviště jsou čistá dodnes. Produkty Graffiti Magic zakoupíte na e-shopu Envistore.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.