Jak zařídit kancelář?

Zařizování domova věnujeme spoustu času, ale kancelář zanedbáváme. A to je velká chyba, protože prostředí, ve kterém kolikrát trávíme většinu dne, má na naši práci nemalý vliv. V příjemně zařízeném interiéru jde práce takříkajíc „od ruky“ a navíc uděláme lepší dojem na klienty a obchodní partnery. Nepodceňujte proto svou kanceláře a zařiďte si ji tak, aby vás reprezentovala. Zeptali jsme se odborníků z českobudějovické firmy K+ V Interier s.r.o., která se zabývá prodejem kancelářského nábytku i kompletní realizací interiérů na míru.

Co by ve vaší kanceláři nemělo chybět?

Středobodem každé kanceláře je pracovní stůl. Měl by být dostatečně velký a poskytovat místo na všechny věci, které potřebujete mít po ruce. Nepodceňujte ani množství šuplíků – schováte v nich drobnosti, které by neměly být na očích (např kancelářské potřeby, dokumenty…).

Samozřejmostí je ergonomická kancelářská židle. Rozhodně na ni nešetřete a vyberte komfortní model, který se přizpůsobí vám a ne vy jemu. Pokud výběr židle podceníte, za pár let vám vaše tělo „poděkuje“ nepříjemnými zdravotními komplikacemi (bolesti páteře a hlavy…).

Myslete také na pohodlí svých klientů. V prostornější kanceláři by neměla chybět stylová sedací souprava či alespoň dvojkřeslo. Pro inspiraci koukněte na tyto sedací soupravy Písek. I za velmi nízké ceny lze sehnat kvalitní a pěkné sedačky, které vám neutrhnou ostudu.

A co dál? Záleží na vašich specifických potřebách. Nesnažte se do kanceláře za každou cenu vměstnat co nejvíce nábytku, nicméně bez jedné nebo dvou skříní na šanony a další věci se pravděpodobně neobejdete. V každém případě platí, že méně znamená více. Raději se zaměřte na vkusné dekorace, které navodí tu správnou atmosféru.

Nechte si poradit od zkušených

Nemáte-li na zařizování kanceláře čas ani chuť, obraťte se na někoho, kdo to udělá za vás. Třeba na profíky z K + V Interier, kteří vám doporučí optimální řešení. Nebudete muset nic měřit, listovat katalogy a srovnávat ceny. Nechte si zdarma vypracovat nezávazný 3D návrh a cenovou nabídku. Bude-li vám vyhovovat, vyškolení pracovníci se postarají o to, abyste byli s výsledkem maximálně spokojení. Nábytek přivezou až na místo, smontují a prostory uklidí. To zní dobře, ne?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.