Izolujte jednou, ale pořádně. Od základů až po střechu

Trápí vás voda pronikající do vašeho sklepa skrze základy? Případně řešíte podobný nešvar, ale z opačné strany – ze střechy? Buďte v klidu a spolehněte se na moderní stavební chemii. V nabídce MAPEI – jednoho z předních výrobců – jsme našli produkty, díky kterým problémy vyřešíte jedna radost. Protože když izolovat, tak jednou a pořádně.

Jak chránit beton a cihlové zdivo?

Izolace základů není snadná. Anebo ano? Stačí si vzít na pomoc správnou stavební chemii. Například Plastimul 1K Classic, který je vhodný nejen pro základy, ale také nosné stěny, balkóny a nádvoří. Představuje velmi účinnou ochranu před vlhkostí ze spodních vrstev.

Plastimul 1K Classic tvoří polystyrenové kuličky a gumové zrnka – z důvodu zvýšení vydatnosti, minimalizaci smršťování, zabezpečení pružnosti a efektivní překrytí trhlin. Jednosložková emulze je připravena na přímé použití, snadno se aplikuje a lze ji použít také na svislé konstrukce. Neobsahuje rozpouštědla, nezapáchá a je ekologická. A samozřejmě odolá agresivním látkám, které se běžně vyskytují v půdě.

V nabídce MAPEI najdete také pružnou cementovou maltu MAPELASTIC FOUNDATION pro ochranu betonových povrchů vystavených tlakové vodě.

Jak na hydroizolaci střechy?

Seznamte se s AQUAFLEX ROOF HR. Pružná tekutá membrána obsahující vlákna na ochranu povrchů. Má podobu souvislé vrstvy a hodí se také na balkony, terasy a okapové žlaby. Používá se na tyto povrchy: beton, dřevo, pozinkovaný plech, hliník, měď, železo, cementový potěr ze speciálních pojiv, keramika a přírodní kámen. Jakmile vyschne, vytvoří pevnou, pružnou a nelepivou vrstvu, po které je možné chodit.

MAPEI nabízí hydroizolaci střechy s vysokou odrazivostí v různých barevných odstínech. Všechny jsou vůči atmosférickým vlivům a UV záření. Nic dalšího vaše střecha potřebovat nebude.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.