Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Přehled nad účty je pro domácnost zcela zásadní. Odpadnou zbytečné dohady nad tím, kdo nese zodpovědnost za nedoplatek za elektřinu. Celoročně si totiž můžete kontrolovat, jaká je aktuální spotřeba díky přehledným statistikám. Stačí zapojit do akce moderní elektroniku, která si s podobnou výzvou zaručeně poradí. Smart home je tématem, s nímž se budeme v 21. století potkávat stále častěji. Proč ještě chodit k vypínači, když se žárovka zhasne po povelu v mobilní aplikaci? Využít lze i hlasové asistenty, jako například Amazon Alexa. V době vysoké inflace je vítězem každý, kdo zkrotí spotřebu energií.

České menu je velkou výhodou

Pokud nejste zdatní v cizích jazycích, nevadí! K ovládání nejnovější elektroniky vám stačí pouze čeština, anglický slovník můžete nechat na poličce. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby nabízí ovládání domácnosti z mobilu. Můžete sedět na gauči a zapnout kávovar nebo spustit klimatizaci na dálku. Všechno je tak pohodlné! Základní nastavení si zvládnete vyladit za několik málo minut. Spotřeba energie v pohotovostním režimu nepřekročí u tohoto prvku moderní domácnosti hranici 1 W, což je velmi nízké číslo. Výhodou je také časovač, se kterým si můžete dopředu nastavit zapnutí konkrétního spotřebiče. Ranní káva vás svou vůní zaručeně probudí!

Jen úsporné žárovky už nestačí

Když se řekne chytrá domácnost, určitě se vám vybaví úsporné žárovky. Ty jsou ale jen jedním z mnoha prvků, které se nabízejí. Proč tedy nedat prostor všem? Elektrický výkon zásuvek je až 3680 W, zvládnou si tedy poradit s náročnějšími spotřebiči. Pokud chcete mít větší přehled nad spotřebou energie, první odpověď může přijít už za několik málo dnů. Přehledné statistiky napoví, kde byste mohli ušetřit. Více zajímavých informací k tématu hledejte na cel-tec.cz!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.