Otevřete dveře LED osvětlení, nebudete litovat

Chcete ušetřit nemalou částku za elektřinu? Zmodernizovat svůj domov a dát mu punc domácnosti, která jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy? Anebo jen méně škodit životnímu prostředí? Pokud alespoň na jednu z otázek odpovíte kladně, zvažte výměnu vašich stávajících zdrojů světla za LED osvětlení. Prozradíme vám spoustu dalších důvodů, které vás nenechají na pochybách, že jde o správný krok.

Nevydrží věčně, ale přesto mnohem déle, než čekáte

Říká se, že LED osvětlení vydrží celý život. Samozřejmě jen obrazně, nicméně svítivost 30 000 až 50 000 hodin (tedy 30 až 50 x více než u běžných žárovek) hovoří za vše. Light emitting diode má mnohem delší životnost než jakýkoliv jiný zdroj světla, protože se nesnižuje opakovaným zapínáním. A i to je důvod, proč se led žárovky hodí do „stmívacích“ zařízení. Díky moderní LED technologii nebudete neustále řešit výměnu zdrojů světla a naopak si užijete příjemné světlo, které umocní celkovou atmosféru vašeho domova.

Všechny „ledky“ kvalitní nejsou, nakupujte u důvěryhodných prodejců

Na druhou stranu platí, že ne každá LED žárovka dosahuje výše zmíněných kvalit. Drtivá většina produkce sice pochází z Číny, ale panují mezi ní výrazné rozdíly. Chcete-li být se svým novým osvětlením stoprocentně spokojeni, vyhněte se příliš levným „noname“ ledkám, jejichž svítivost a výkon nedosahuje hodnot uváděných výrobcem. Překvapí vás, že i prvotřídní LED žárovky nestojí „majlant“ a naopak jsou rok od roku přijatelnější.

Chytrý nákup u IQ Energy

Příkladem budiž sortiment LED osvětlení, který nabízí společnost IQ Energy. Nahradíte-li kvalitními LED žárovkami klasické žárovky, ušetříte až 80 % spotřebované energie. A to z dlouhodobého hlediska není zanedbatelná částka.

LED osvětlení je vhodné jako přímá náhrada běžných wolframových i halogenových žárovek. Stále častěji se objevují také v provozech s dlouhodobým svícením, kde se návratnost investice pohybuje kolem půl roku.

Shrnuto a podtrženo, není jediný důvod, proč se LED technologii bránit. Diody mají velmi nízkou spotřebu, dlouhou životnost a vysokou odolnost. IQ Energy je nabízí v mnoha různých provedeních a s různými typy patic (např. E14, E27, GU10, GU5.3, G4, G9, G24 a další). K mání jsou také stmívatelné LED žárovky. Najdete je na www.iqenergy.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.