Kdo má nejlevnější plyn? Můžete ho mít i vy!

Vytápění plynem je oproti tuhým palivům mnohem komfortnější. Nemusíme každoročně řešit sklízení uhlí/dřeva, přikládat do kotle a v neposlední řadě uklízet binec, který ve sklepě po palivu zůstane. Na druhou stranu nás plyn stojí mnohem více peněz a jen málokdo se nehrozí každé příchozí faktury. Vytápění rodinného domu není levná záležitost, nicméně přesto lze poměrně jednoduše ušetřit až několik tisíc korun ročně. Stačí přestoupit k levnějšímu dodavateli, který vám nabídne mnohem výhodnější cenu plynu než konkurence.

Vyžadujte nízkou cenu a profesionální zázemí

Dodavatelů plynu je jako máku a vybrat si toho nejlevnějšího dá trochu práce. Na druhou stranu – pár hodin, které obětujete brouzdání na internetu a srovnání cen plynu, za úsporu řádově v tiscích za rok stojí. Nezapomeňte však na to, že nejnižší cena není důležitější než ideální poměr mezi cenou a kvalitními službami. Nás zaujal licencovaný dodavatel Enra Services s.r.o., který se zabývá dodávkou levného plynu domácnostem, firmám, úřadům a institucím.

Proč odebírat plyn od Enra Services?

Společnost Enra Services staví na nízkých provozních nákladech a proto dodává plyn za nižší cenu než dominantní distributoři. Neúčtuje si žádné poplatky navíc, a to ani za aktivaci nebo deaktivaci tarifu. Vzhledem ke dvacetileté praxi v oboru plynárenství se můžete spolehnout na velmi profesionální přístup a férové jednání. A co je nejlepší? Veškeré administrativní kroky, které souvisí s přechodem od vašeho stávajícího dodavatele, vyřídí pracovníci Enra Services za vás.

Co Enra Services nabízí?

V portfoliu společnosti jsou aktuálně čtyři základní tarify. Nejlevnější tarif nese název eFIX24 a představuje kombinaci nejnižší ceny plynu a její garance po dobu 24 měsíců. Podmínkou je komunikace online, díky které může Enra Services minimalizovat provozní náklady a nabídnout nejnižší cenu. Veškerá komunikace s dodavatelem probíhá elektronicky a faktury jsou zasílány e-mailem. Po uplynutí 24 měsíců přejde smlouva na tarif ePLYN.

Chcete-li se dozvědět další informace a prohlédnout si aktuální ceníky, zamiřte na www.enra.cz. Levný plyn můžete odebírat i vy!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.