Champagne House: Secesní činžák v moderním hávu

Dnes se v souvislosti se starými činžovními domy hovoří hlavně o možnostech zateplovacích prací, stejně jako v souvislosti s revitalizacemi. My se společně podíváme na ukázku toho, jak může daný dům vypadat, pokud vše uchopí do rukou profesionál. Poslouží nám k tomu projekt Champagne House. Právě ten vznikl přestavbou a výraznou úpravou staršího činžovního domu. Rázem se ze starého a nevyhovujícího objektu stalo moderní místo pro život.

Kde projekt najdeme?

Chcete-li se také pokochat tím, jaké krásy tento projekt přináší, je třeba navštívit Vršovice. Tedy moderní pražskou čtvrť, kterou bychom mohli zařadit do širšího centra Prahy. Konkrétně spadá do pražského obvodu Praha 10 a sousedí se Strašnicemi, Nuslemi, Michlí a částí Vinohrady. Dnes nenabízí nejenom zajímavou historii, ale především dobrou občanskou vybavenost, ať už jde o oblast:

  • Gastronomie a kultury
  • Nákupů a služeb
  • Zdravotnického zařízení
  • Školských zařízení

Co je na projektu Champagne House tak unikátní?

Kde tuto zajímavou přestavbu najdeme, již víme. Podívejme se proto i na to, v čem je tolik unikátní. Začít musíme tím, že základem se stal historický dům z roku 1915. Ten byl v první řadě kompletně opraven s ohledem na to, aby byly zachovány nádherné secesní prvky. Hledáte-li byty Vršovice, u kterých lahodí oku již samotná budova, zde zklamáni nebudete. Vnitřní prostor byl následně rekonstruován, aby nabídl jistotu spokojeného bydlení jak pro mladé, tak i starší generace.

champagne-house-interier

Bydlení odpovídající současným trendům

Myšleno bylo při rekonstrukci na současné trendy v oblasti bytů, kterými jsou dispozice spojené s kuchyňským koutem. I zde čekají obyvatele hledající nové byty na prodej Vršovice možnosti v podobě 2+kk a 3+kk. Vše s jistotou užitné plochy téměř 80 čtverečných metrů. Dokonalá ukázka toho, že staré činžovní domy nabízí něco, o čem řada z nás jenom sní. Přesvědčte se sami.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.