Proč je lepší bydlet na okraji Prahy, než v jejím centru?

Uvažujete nad tím, že se přestěhujete do Prahy? Důvody tohoto kroku mohou být téměř jakékoliv. Mnohdy souvisí s několika klíčovými rozhodnutími, která se mohou týkat:

  • Větší nabídky volných pracovních míst
  • Lepší nabídky kulturního či sportovního vyžití
  • Kvalitnější občanské vybavenosti a dostupnosti služeb

Podívejme se společně na to, že ne vždy je dobré vybírat byt v samotném centru. Dnes především lákají hlavně okrajové součástí. Domy Cholupice, které jsou jako developerské projekty nabízeny mnoha zájemcům, jsou toho ideálním důkazem. Podívejte se spolu s námi na to, v čem tato možnost vyniká.

Bydlete v čistém prostředí

Je dokázáno, že mnoho civilizačních chorob má na svědomí prostředí, ve kterém žijeme. Množství aut, smog, stejně jako hluk. To jsou nevýhody pražského bytu, který je umístěn v užším či širším centru. Naproti tomu domy na prodej Cholupice jsou ukázkou toho, že i v katastrálním území Prahy si lze užít klid a hlavně čistý vzduch. Máte-li, nebo plánujete-li vlastní děti, máte o důvod více, proč na čisté prostředí hledět.

Pražská lákadla a služby nejsou nedostupné

Restaurace, divadla, sportoviště, školy, školky, zdravotní zařízení a desítky dalších věcí. To vše patří do oblasti občanské vybavenosti, kterou hledá každý zájemce o bydlení. I když jste zvolili právě Cholupice, máte jistotu v tom, že v samotném centru Prahy můžete být do pár desítek minut. Nejenom vlastním vozem, ale i městkou hromadnou dopravou. Vše, po čem jste v Praze tolik toužili, vám nezůstane ukryto. Totéž platí o případné cestě do vašeho zaměstnání.

Potěší i nižší ceny

Není nic nového, že ceny bytů v centru Prahy jsou stále jedny z nejvyšších. I toto hledisko je třeba vzít v potaz. Zvláště při porovnání toho, kdy za stejnou cenu můžete mít malý a starý maximálně třípokojový byt, nebo vlastní dům. I zde dominují domy na prodej Praha, tedy v oblasti Cholupic. Ani na tento důvod pro nastěhování bychom neměli zapomínat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.