Cesta k nejvýhodnější hypotéce vede přes schopného brokera

Chcete stavět nebo rekonstruovat, ale narazili jste na překážku, která vám vaše záměry znemožňuje? Nemáme teď na mysli špatně naloženého úředníka na stavebním úřadě, ale stav vašeho bankovního konta. Pokud vám vaše příjmy nedovolují realizaci nového bydlení, koupi bytu či pozemku a další nákladné položky, nezbude vám, než se poohlédnout po šikovném úvěru. A znáte snad vhodnější půjčku než hypotéka?

Spousta možností, ale která je ta správná?

Hypotéka je v dnešní době součástí portfolia téměř každé banky. Je opravdu z čeho vybírat a přestože se jednotlivé nabídky na první pohled příliš neliší, při detailnějším prozkoumání parametrů zjistíte, že vás nesprávná volba může stát spoustu peněz. Úkol je tedy jasný – provést srovnání hypoték a vybrat si tu nejvýhodnější.

Při srovnávání konkurenčních úvěrů nezapomeňte zohlednit i další parametry a nehleďte pouze na úrokovou sazbu. Některé hypotéční banky sice lákají na velmi nízké úroky, ale ty kompenzují vysokými poplatky, krátkým fixačním obdobím a jinými „háčky“, kvůli kterých hypotéka nejvýhodněji pouze vypadá. Špatné rozhodnutí vás může s ohledem na dlouhý splátkový kalendář stát spoustu peněz.

Ztrácíte se v tom, nerozumíte hypotéčnímu trhu a nemáte chuť trávit spoustu času studováním jednotlivých produktů? V tom případě se obraťte na někoho, kdo vám pomůže – na hypotéční makléře.

Proč využít služby brokera?

V zahraničí je asistence makléře při hledání hypotéky zcela běžná a podle posledních průzkumů si rádi nechají poradit i Češi. Makléřské společnosti poskytují poradenství zdarma a budou vám k dispozici po celou dobu splácení. Patří mezi ně také FBO.cz s.r.o. (Finanční Broker Online), která se chlubí bohatými zkušenostmi a množstvím spokojených klientů. Brokeři pro vás vyhledají nejlepší možnou variantu (a to nejen v případě klasické, ale také americké hypotéky) a pomohou vám i v případě refinancování hypotéky.

Kvalitní broker vám nabídne služby zdarma

Na FBO.cz se můžete obrátit i vy a využít online aplikaci s názvem hypotéční kalkulačka. Díky té se obratem dozvíte, jaké jsou vaše možnosti. Kalkulace je nezávazná a je jen na vás, jestli na nabídku kývnete, nebo se nejlepší hypotéku rozhodnete hledat svépomocí. Jedno je ale jisté – jako solitér u věřitele nikdy nedostanete takové podmínky, které vyjedná makléř. Makléřské společnosti vám díky velkému objemu zákazníků, které bankám přivádí, získají nižší úrokovou sazbu nebo slevy na poplatcích.

A proč je hypotéka kalkulačka, potažmo veškerý servis zdarma? Makléři získávají provize přímo od hypotéčních bank. I podle toho poznáte jejich profesionalitu – dobrý makléř si od vás nikdy nevezme ani korunu. Což samozřejmě platí i u FBO.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *