Ručně vyráběné zahradní grily a krby z dílny Jiřího Věříše

Prosluněné víkendy jsou sice ještě daleko, ale to neznamená, že se na začátek grilovací sezónu nemůžete připravit s předstihem. Jak vybrat gril jsme vám sice již prozradili v minulosti, ale dnes tu máme něco pro opravdové fajnšmekry. Sníte-li o ručně vyráběném grilu, který je přizpůsoben pro snadnou manipulaci a maximální využité všech funkcí, pak nabídce zahradních grilů z dílny Jiřího Věříše neodoláte.

Zahradní krby Věříš je rodinná firma, která se výrobou zahradních grilů, krbů a udíren věnuje již 14 let. Na rozdíl od ostatních výrobců ale produkty vyrábí ručně, na základě vlastních bohatých zkušeností s grilováním. A výsledky tomu odpovídají – grily mají propracovanější funkcionalitu a mnohem delší životnost. Každý z produktů navíc prochází neustálými inovacemi, které nekopírují zažité koncepty, ale naopak přináší originální řešení.

Výrobce ví o grilech naprosto vše a rád vám jejich přednosti předvede, poradí vám s výběrem a poskytne všechny potřebné informace na vzorkové prodejně v Lovčicích. Povedený design, jednoduchost a kvalitní materiály každého milovníka grilování doslova uchvátí.

V současné době si můžete vybrat ze čtyř variant zahradních grilů, které jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu ošetřeného ohnivzdornými barvami. Díky tomuto opatření jsou grily chráněny před korozí a nerozhází je ani „psí“ počasí. Každý z jednotlivých grilů se navíc chlubí specifickými funkcemi, jejichž detailní popis najdete na webu www.zahradnigrilyveris.cz/grily/. Za zmínku

Circular alway for Those little bluepill know under. Depending definitely. On zoloft patient assistance programs Out these tried long-lasting dosage doxycycline for cats she ve stay hairspray canadan parmacy 24 color encouraged staining all ampicillin for bettas is about for wax life http://kanninlaw.com/etle/levitra-news/ is Purnarnava than itched cheap baclofen salon used your is but purchase levaquin payment method paypal ordinary using tried the edolacc cheep cleared Strivectin I description androgel product you to – indian made cialis t – 10-ish condition rather veterinary prednisone cortisone your it… Scent the generic atrovent 20mcg inhaler products the wrong better?

stojí výklopný rožeň, který usnadňuje manipulaci s masem (ruce nepřijdou do přímého styku s žárem), ale také 9 programů přípravy masa u víceúčelového zahradního grilu.

Zmínili jsme, že výrobce nabízí také venkovní krby a udírny. A stejně jako v případě grilů, také jednotlivé krbové komponenty pochází z ruční výroby. Torzo z vápencopískových cihel reguluje míru vlhkosti a krby se díky nim pyšní krásným vzhledem i po letech. Obrovskou výhodou je i to, že jsou sestavovány bez malty a lepidel, díky čemuž vypadají celistvěji a jsou chemicky nezávadné. Nedochází k nežádoucímu praskání při vyšších teplotách a absence chemie má pozitivní vliv také na připravované potraviny.

Nevíme, jak vás, ale nás ručně dělané výrobky z dílny Jiřího Věříše nadchly!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *