5 důvodů, proč byste měli opravu střechy svěřit odborníkům

Mít střechu nad hlavou, která ochrání před nepřízní počasí, je naprosto zásadním aspektem spokojeného bydlení. Jenomže žádný typ střešní krytiny nevydrží věčně a jednoho dne můžete zjistit, že vám přes ni teče. Pokud jste k takovému závěru došli právě nyní, neměli byste otálet. Ale na koho se obrátit, aby se problém zakrátko neopakoval znovu?

Bohaté zkušenosti

Oprava střechy není to samé jako přivrtání poličky či jiné rutinní práce, které bez mrknutí oka zvládne každý správný kutil. Bez dlouholetých zkušeností můžete snadno udělat chybu, a ta vás bude v budoucnu stát spoustu peněz. To samé platí o vašem „dobrém známém“ řemeslníkovi – amatérovi. Ačkoliv se vám jeví jako dobrá volba, opravdu má s opravami střech dostatek zkušeností?

2. Velké i malé zakázky

Opravdový odborník neřeší, zda jde o drobnou opravu, nebo rozsáhlou rekonstrukci. Jedním z kritérií kvality je akceptování zakázek bez ohledu na velikost. Profesionálové spolupracují se správci nemovitostí i s majiteli menších rodinných domů a chat.

3. Individuální přístup

Další známkou profesionality je individuální přístup. Odborník vám doporučí vhodný materiál a technické řešení. Navrhne vám optimální postup s ohledem na co nejlepší poměr ceny a kvality.

4. Komplexní služby

Specialisty poznáte také dle rozsahu služeb. Pod pojmem komplexní si můžete v souvislosti se střechami představit vše od rekonstrukce, pokládky a opravy až po vytvoření projektu a zpracování technického návrhu. Samozřejmostí by měla být i průběžná údržba.

5. Osobní kontakt

Spousta firem preferuje elektronickou komunikaci, ale opravdoví profesionálové jsou v případě potřeby schopni přijet až na místo a předběžně probrat zakázku osobně.

Tipy nám poskytli odborníci z firmy Techbuild company s.r.o., kteří mají s opravami střech přes 20 let zkušeností. Bližší informace najdete na www.strechysegment.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.