Zapůjčení dodávky je snadné jako facka. S van2go online a s rychlostí blesku!

Dodávka je perfektní pomocník, který toho uveze mnohem více než jakékoliv osobní auto. Má to jeden háček – většina běžných smrtelníků pro ni nemá praktické využití. A pořizovat si vlastní dodávku jen pro to, aby téměř non-stop stála před domem a jen párkrát do roka? Něco takového se vážně nevyplatí, ale naštěstí existují půjčovny. Máte snad strach, že je zapůjčení užitkového vozu příliš komplikované, drahé a časově náročné? Nic z toho není pravda. Alespoň ne v případě van2go.

Cesta k dodávce vede přes kontaktní formulář

Pro někoho, kdo nemá se zapůjčením dodávky žádné předchozí zkušenosti, může být pronájem dodávek Praha (a pozor – van2go funguje také jako půjčovna dodávek Ostrava) šok. A pro toho, kdo již zkušenosti má, ale s běžnou půjčovnou, která snad ani nemá webové stránky, to bude šok dvojnásobný. Proces rezervace je extrémně snadný a zabere vám jen několik minut času.

Klíčem k úspěchu, tedy k úspěšně rezervaci dodávky, je vyplnění krátkého formuláře. Jednoduše zadáte termín vyzvednutí a vrácení – systém následně zobrazí všechny dostupné vozy včetně detailních informací o parametrech. A protože van2go rozhodne nepatří k půjčovnám, které se snaží „napakovat“ formou skrytých poplatků, uvidíte detailní rozpis položek a konečnou cenu, přes kterou takříkajíc nejede vlak.

Nadstandardní služby, které se vám budou líbit

Van2go jde zákazníkům vstříc a nabízí široké spektrum doplňkových služeb, které si můžete – ale nemusíte – připlatit. Jmenovitě jde o použití tažného zařízení, přistavení (a vyzvednutí) vozu na jiné místo než na pobočku, snížení spoluúčasti na pojištění až na 0 % a vyčištění vozu před vrácením.

A které modely na vás ve vozovém parku van2go čekají? Od relativně kompaktní dodávky Opel Combo přes prostornější Vivaro L2H1 až po modely Movano včetně varianty Eurobox a skříňového provedení. Všechny vozy jsou v top stavu a udělají vám skvělou službu, stačí naložit a vyrazit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.