Dovolenou u nás i ve světě si užijete s kolem. Převezete si jej s každým vozem

Milujete sport a je pro vás těžké představit si, že byste bez něj měli strávit dva týdny? Máte to svoje nejraději a nechcete si na dovolené půjčovat cizí model z půjčovny? Nebo máte děti, kterým chcete i během víkendu u babičky dopřát oblíbené „drandění“ na kolech, aby jim nebylo za koly, jež zůstala doma, smutno? Stačí pořídit si nosiče kol.

Nosiče kol pro každého uživatele

Ať už máte auto nové či starší a kola dětská, pro dospělá či elektrokola, z dnešní bohaté nabídky kvalitních nosičů kol si vybere každý. Určitě znáte velmi často používané střešní nosiče kol. Jsou nejlevnější variantou a kola se na ně upevňují velmi snadno.

Abyste mohli kola na střeše převážet, budete také potřebovat střešní nosiče. Možná je znáte pod názvem zahrádka, který se užíval více, když jsme byli malí.

Je důležité říci, že střešní nosiče využijete i v okamžiku, kdy byste na střeše vozu potřebovali převážet střešní boxy neboli rakve. Dokonce můžete najednou převážet obojí, kolo i střešní box.

Máte tažné zařízení?

Další variantou jsou nosiče kol na tažené zařízení. Tady oceníte naprosto jednoduchou manipulaci a dostupnost k nosiči. Počítejte s tím, že si budete muset zařídit náhradní SPZ, což ale učiníte na registru silničních vozidel za pár stovek korun. Tyto nosiče jsou nejlépe hodnoceny uživateli z pohledu vlivu naložených kol na řízení vozidla. Náklad je tady nejméně „vyčuhující“, takže klade nejmenší odpor.

Nosiče kol na páté dveře

I na zadní dveře můžete instalovat nosič kol. Přepravíte tak až čtyři kola. Téměř neovlivní jízdní vlastnosti auta i spotřebu paliva. Ne u všech aut je tento typ nosičů možný, zvláště sedany mohou mít komplikaci. Stačí ale poradit se např. na autodoplňky-obchod.cz.

Vyrazte si s koly, kdokoli to máte rádi.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.