Žaluzie, nebo závěsy? Látkové rolety!

Pokud zrovna řešíte otázku zastínění a omrzela vás klasika v podobě žaluzií a závěsů, sáhněte po látkových roletách. V posledních letech zažívají renesanci a objevují se v moderních i specificky pojatých interiérech. Kromě nápaditého a neokoukaného designu mají zajímavé vlastnosti, díky kterým si pozornost rozhodně zaslouží.

Přestože zájem o látkové rolety stoupá, stále se najde spousta lidí, kteří si pod nimi vybaví nevzhledné systémy z dob dávno minulých. Ale opak je pravdou – moderní rolety vypadají úplně jinak. Jsou svěží, stylové a velmi praktické.

V čem látkové rolety vynikají?

Elektrické vnitřní látkové rolety poskytují příjemné zastínění, ale to umí dobře i žaluzie a další zástupci ze sortimentu stínící techniky. Proč tedy uvažovat právě o roletách? Některé typy fungují jako termoizolace a šetří nemalou část nákladů na vytápění. Za zmínku stojí také dobré izolační vlastnostiredukce hluku z ulice i o 30 %.

Montáž je snadná, zvládnete ji sami

Z montáže interiérových rolet nemusíte mít strach. Hodí se téměř pro všechny typy oken a s trochou zručnosti připevníte navíjecí mechanismus i bez pomoci odborníka. Vystačíte si s elektrickým kladivem a trochou volného času.

Nakupujte u renomovaných prodejců

Chcete-li mít jistotu, že vám bude navíjecí mechanismus dobře sloužit ještě po mnoho dalších let, obraťte se na spolehlivého prodejce kvalitní stínící techniky. Skvělou volbou je látkové stínění od MK Rolety. Zavedený český prodejce nabízí široké spektrum stínící techniky od předních výrobců.

Jak správně vybrat?

Při výběru hrají roli šíře oken, vaše estetické cítění a stávající vzhled interiéru. Roleta vám nesmí překážet při otevírání ani zavírání. A jistě oceníte i snadnou montáž a demontáž – třeba až budete malovat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.