Máte sen o dokonalém schodišti? Splňte si ho!

Schodiště je dominantou interiéru. Mělo by být spolehlivé a zároveň bezpečné. Toužíte-li po propracovaných detailech, prvotřídním zpracování a kvalitních materiálech, obraťte se na odborníky z firmy SWN Moravia, která se výrobou schodišť (ale také schodů a zábradlí) na míru zabývá již 20 let.

Letité zkušenosti, moderní software a talentovaní architekti. To je jen hrstka důvodů, proč svěřit realizaci schodiště českému výrobci. Individuální přístup a návrh s ohledem na specifické dispozice interiéru je samozřejmostí. Za zmínku stojí i to, že firma disponuje vlastními sušárnami a stará se o zpracování dřeva.

Dřevěná, kovová a kombinovaná schodiště

Díky SWN Moravia nemusíte dělat kompromisy. Máte rádi dřevo, nebo snad preferujete kov? Můžete mít i kombinaci obojího, vaší jedinou „starostí“ bude volba konkrétního designového řešení. Záleží jen na vás, zda se přikloníte k modernímu minimalismu, nebo osvědčené klasice. V portfoliu nechybí ani vzdušné skleněné schodiště s kovovým nebo skleněným zábradlím.

domino_swn_0027

Dřevěná schodiště se vyrábí z kvalitního masivu a jejich konstrukce je pevná a odolná. Dřevo lze barevně upravit tak, aby perfektně korespondovalo s interiérem. Údržba je díky povrchové úpravě nenáročná. Vybrat si můžete široké palety 35 domácích i exotických dřevin.

Barevně upravit je možné i kov a to v barvě dle vzorníku RAL. Kovová schodiště jsou naprosto bezúdržbové.

nevada_swn_0052

Fotogalerie realizovaných prací vás utvrdí o správném rozhodnutí

Další slova jsou zbytečná. Prohlédněte si kovové a dřevěné schody ve fotogalerii a představte si, jak se vyjímá u vás doma. V případě SWN Moravia se můžete spolehnout na dokonalý výsledek, který vám bude dělat radost při každém našlápnutí. Další informace najdete na www.swn-schody.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.