Veterinární klinika na Praze láká na moderní vybavení

Podle čeho si vybíráte veterinární kliniku pro vašeho domácího mazlíčka? Roli hraje určitě lokalita, pravděpodobně i ceny, určitě přístup lékaře a možná i ordinační doba. Na co však lidé obvykle příliš nehledí, je vybavení. Je to přitom škoda, protože málo vybavená ordinace pak musí své pacienty na každý větší zákrok posílat k jiným specialistům.

Cesta k odbornému veterináři pak stojí další čas i peníze. Mnohem lepší samozřejmě je, když se vše vyřídí na jednom místě, a přesně to si myslí i veterinární klinika na Praze 9 s názvem Metropolevet.

Veškerá péče pro drobná zvířátka

Metropolevet ošetřuje psy, kočky, králíky, fretky a další drobná domácí zvířátka. Zaměřuje se na kardiologii, stomatologii, vakcinaci, dermatologii, chirurgii měkkých tkání, laboratorní diagnostiku, zvládne kastraci i péči o onkologické pacienty.

Tohle všechno je možné díky dobrému vybavení a také týmu šikovných lékařů, z nichž každý má nějakou svou specializaci. Na klinice najdete veterinární laboratoř, diagnostický ultrazvuk s kardiologickou výbavou a inhalační anesteziologický přístroj, dále také parní sterilizátor pro dokonalou dezinfekci chirurgických nástrojů. Toto všechno nemá jen tak nějaká veterina – Praha jich nabízí spoustu, ovšem mnohé jsou spíš menší, takže nemají tak široký záběr.

Objednejte se online a nečekejte

Vyzkoušíte služby Metropolevet? Ještě než se tam vydáte, prohlédněte si jejich webové stránky Metropolevet.cz. Najdete tam nejen ceník, ale také objednávací systém. Abyste v ordinaci nemuseli čekat, je zvykem, že se pacienti objednávají na konkrétní čas. V online rezervačním systému si zároveň vyberete, k jakému lékaři chcete jít. Všichni veterináři působící na klinice jsou ke zvířátkům velmi milí a mají dostatek zkušeností. Můžete se však vydat k tomu, který se specializuje konkrétně na váš problém. Všechny potřebné informace najdete na webu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.