Váš dům, váš hrad. Ale měli byste si ho chránit!

Ztotožňujete se s výrokem „můj dům, můj hrad“? Pokud inklinujete k vlastnictví bytu nebo rodinného domu, neměli byste brát na lehkou váhu pojištění majetku.

Pro většinu Čechů je prioritou rodina, rodinné zázemí a domov v pravém slova smyslu. A k tomu je nutná (v našich zeměpisných šířkách nám nic jiného nezbývá) i vlastní střecha nad hlavou. Zajistit si své první či vysněné bydlení je finančně (a někdy i časově) náročný úkol. Pravděpodobně patří k těm nejdůležitějším v životě. Proto i naše radost, když se nám to podaří, je zasloužená. Občas nám ji však může překazit síla a nevyzpytatelnost přírody, nebo „obyčejní“ vandalové či zloději. A bohužel občas i naše vlastní neopatrnost, zapomnětlivost či nepozornost.

V případě menších škodných událostí, které se týkají naší nemovitosti nebo domácnosti, se s tím dokážeme vyrovnat snadněji. Přeneseme se přes to, i když to „zabolí“. Ovšem když přijdeme o domov, kteří jsme si tak pečlivě budovali, zvládneme začít od nuly? Bez finanční podpory by většina lidí dvakrát vybudovat domov nedokázala.

Pojištění vaše bydlení ochrání

Sjednání pojištění je moudré a s přihlédnutím k možným rizikům i úsporné. Jenomže není pojistka jako pojistka – důležitý je rozsah krytých rizik. V případě komplexního pojištění bydlení, jako je například Bezpečný domov PLUS od ERGO pojišťovny, je dostatečně široký, a proto si už žádné z rizik nemusíte připojistit. Další velkou výhodou je ochrana před podpojištěním. Díky paušální částce na základě velikosti obytné plochy nehrozí, že by pojistné plnění neodpovídalo rozsahu škody.

Proč se pojistit u ERGO pojišťovny?

Pojišťovna ERGO je na trhu od roku 1994 a jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí všechny typy pojištění. V nabídce najdete také pojištění odpovědnosti, cestovní pojištění a další produkty, které vás z finančního hlediska ochrání před nečekanými událostmi. Bližší informace najdete na ergo.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.