Tapety na zeď promění pokoj během pár hodin k nepoznání

Chcete stihnout během čtyř dnů, co je vaše žena v porodnici, pozměnit její oblíbenou pracovnu se šicím strojem tak, jak už si dlouho přála a nalepit jí na zeď tapety? Nebo jste se rozhodli dodat šmrnc obývacímu pokoji, v němž léta usedáte na stejný gauč a chodíte po stejném koberci? Stačí málo, nemusíte investovat statisíce, a můžete proměnit malý i velký prostor. Pomohou vám k tomu cenově dostupné, snadno nalepovací tapety na zeď v mnoha podobách.

Kde nalepit tapety na zeď?

Dávno pryč jsou doby, kdy byly tapety v podstatě kusy pevného papíru, s nímž se nemanipulovalo dobře, kumšt bylo sehnat dostatečné množství i dekor, který se vám vážně líbil. Navíc ve skvělé kvalitě i co se lepidla týče… Dnešní tapety lze použít jak na celu stěnu, tak je na její část nebo do kouta. Tapety na zeď prošly obrovskou proměnou. Nejpoužívanějším nosným materiálem je vlies. Jde o poměrně novou technologii, jež má mnoho předností. Tato netkaná textilie je lisovaná a tvoří ji neuspořádané celulózní a vinylové vlákna.

Máte jasnou představu o té správné tapetě?

Jestliže potřebujete poradit s výběrem ideální tapety s ohledem na zeď i velikost místnosti, s důvěrou se obraťte na e-shop folie-tapety.cz a jeho pracovníky. Skvěle vám poradí, jaké vzory se hodí do malých a jaké do velkých pokojů, co si můžete dovolit, když chcete potapetovat jen část zdi a co, když chcete nalepit tapetu na celou plochu, čeho se vyvarovat…

Chcete tapetu s kvítky, asymetrickými tvary, nebo třeba se zvířátky? Folie-tapety.cz mají každý týden nové druhy tapet, určitě si vyberete. Nakupují přímo u výrobce, a tak jsou ceny nejlepší na trhu. Můžete si vybrat i ve skladě v Těrlicku nebo Šenově.

Díky vliesové tapetě zeď neplesniví, má velkou pevnost a stálobarevnost, funguje i jako tepelná a zvuková izolace. Vyberte si, budete nadšení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.