Jak efektivně zastínit interiér?

Přemíra ostrých slunečních paprsků není dvakrát příjemná, ale naštěstí existuje hned několik elegantních způsobů, jak interiér efektivně zastínit. Stačí si vybrat vhodný stínící systém a můžete regulovat intenzitu přirozeného světla dle libosti. Ať už bydlíte v bytě nebo rodinném domku, určitě se vám podaří vybrat správnou variantou. A my vám prozradíme, jaké jsou vaše možnosti. Demonstrujeme je vám na nabídce známého dodavatele ROLLOS s.r.o.

Nestárnoucí žaluzie a rolety

Máte omezený rozpočet? V tom případě sáhněte po velmi levném a přesto plnohodnotném řešení v podobě vnitřních žaluzií nebo rolet.

Naprostou klasiku představují horizontálne žalúzie, jejichž design zapadne do každého moderního interiéru. U ROLLOS si můžete vybrat mezi několika modelovým řadami – Design Klasik DK (33 barevných odstínů lamel s tloušťkou 0,18 mm a 58 barevných odstínů lamel s tloušťkou 0,21 mm), Design klasik IDK s elegantní oblou hliníkovou lištou a novou generací žaluzií pro plastová okna a eurookna MAX 25. Poslední zmíněná modelový řada disponuje novým typem převodovky, která výrazně usnadňuje ovládání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na zastínění větších prosklených ploch jsou ideální vertikální látkové žaluzie, které v žádném případě nepatří jen do kanceláří. Zcela nahradí záclony a závěsy a díky speciální impregnaci a antistatickým vlastnostem se na nich nezachytává prach. Jsou k mání v mnoha barevných kombinacích a můžete je použít také na rozdělení větší místnosti na menší segmenty.

Paprsky můžete odclonit ještě předtím, než proniknou okny

A teď něco pro náročnější z vás. Existují i jiné varianty, které snoubí propracovaný design, vysoký uživatelský komfort a funkčnost. Mezi nejoblíbenější exteriérové stínící prvky patří vonkajšie žalúzie a rolety, které umožňují plynulou regulaci přirozeného osvětlení, zachytávají přímé sluneční záření a chrání před jeho negativními účinky.

Exteriérové žaluzie a rolety na okná mají velmi dlouhou životnost a jejich ovládání je maximálně jednoduché. Kromě klasického manuálního ovládání (klikou nebo šňůrou) můžete zvolit praktický elektropohon a regulovat lamely prostřednictvím dálkového ovládání. Z pohodlí svého křesla můžete ovládat libovolnou sekci v domě.

venkovni-zaluzie

Venkovní žaluzie a rolety lze namontovat i dodatečně do již postaveného domu.

Proč si pořídit stínící techniku od ROLLOS?

Společnost ROLLOS ze zabývá prodejem a montáží špičkových stínících systémů již od roku 2004. Poskytuje záruční i pozáruční servis a na většinu výrobků také čtyřletou záruku. S výběrem optimálního zastínění vám rádi pomohou kvalifikovaní pracovníci. ROLLOS se samozřejmě postará také o montáž.

Chcete-li se o zastínění dozvědět další informace a prohlédnout si fotogalerii realizovaných zakázek, zamiřte na rollos.sk.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.