Svěřte pravidelný úklid bytového domu odborníkům. Nebudete litovat!

Vlastníte bytový dům a hledáte někoho, kdo se postará o pravidelný úklid společných bytových prostor? Touto činností se dlouhodobě zabývá společnost Remiáš Global Services s.r.o. Provádí pravidelné úklidy společných prostor bytových domů a rezidencí v rámci celé České republiky. Profesionální úklidová četa splní vaše specifické požadavky, a to za velmi výhodných cenových podmínek. Podrobnosti vám prozradíme v tomto článku.

Proč věnovat úklidu společných prostor zvýšenou pozornost?

Úklid bytových domů využívají také společenství vlastníků bytových jednotek. Členové družstva nemusí ztrácet čas úklidem a mohou se domluvit na delegování této činnosti profesionální úklidové firmě. Úklid společných prostor je často opomíjen a přitom si zasluhuje zvýšenou pozornost – jedině v uklizeném a čistém domě se obyvatelé cítí dobře a považují ho za skutečný domov. Pohybovat se ve špinavém prostředí plném odpadků není příjemné pro nikoho.

Kvalifikovaní odborníci z firmy Remiáš Global Service provádí úklidové práce ve větších i menších městech. Reference si zjistíte snadno – firma týdně uklidí více než 50 bytových domů. Precizně odvedenou práci poznáte na první pohled. V průběhu zimního období se pracovníci postarají také o úklid sněhu a ve vegetačním období o údržbu okolí bytového domu.

Co úklid bytových domů zahrnuje?

Pravidelný úklid bytových domů zahrnuje množství úkonů. V rámci pravidelného týdenního úklidu firma provádí zametení a mytí schodů, chodem, podest ve všech patrech a v suterénu, zametení prachu a vytření podlah pod rohožkami bytů, setření madla zábradlí a okenních parapetů, mytí vchodových dveří, odstranění nečistot a prachu ze zvonkového tabla u vchodu, čištění skel ve dveřích výtahu, otření prachu z vypínačů od osvětlení a další úklidové činnosti. Půlroční úklid zahrnuje mytí oken, hasičských hydrantů a veřejného osvětlení.

Pokud vás nabídka zaujala, přečtěte si bližší informace na www.uklid-remias.cz. Úklid Remiáš promění i váš dům na opravdový domov!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.