Splňte si sen o terase. Ta bezúdržbová je z WPC!

Toužíte po vlastní terase a přemýšlíte nad vhodným materiálem? Vsaďte na WPC neboli „bezúdržbové dřevo“ a nebudete litovat. Zkratka označuje kompozitní materiál s jedinečnými vlastnostmi. V praxi nachází uplatnění například právě v souvislosti s terasami. WPC je velmi odolný materiál a nevadí mu časté změny počasí, UV záření či chlór. Vlastnosti WPC jsou natolik skvělé, že k němu přiklání i lidé, kteří jinak nedají dopustit spíše na klasické dřevo.

V čem je WPC lepší než dřevo?

Potrpíte-li si na přítomnost stoprocentně přírodních materiálů, pak se musíte smířit s nutností pravidelné údržby. Dřevěné terasy jsou krásné na pohled, lze je renovovat, ale na druhou stranu vám „sežerou“ spoustu času. Položte si proto otázku, zda by nebylo lepší trávit volno příjemnějším způsobem. WPC terasy představují ideální kompromis – vypadají skvěle a nevyžadují náročnou údržbu.

Kvalita materiálů je různá, nejlevnější nebrat

Jenomže není WPC jako WPC. Zdaleka ne každý výrobek není tak kvalitní, jak jsme uvedli výše. Vyžadujete-li od své budoucí nejlepší vlastnosti, vyberte si kvalitní materiál od renomovaného výrobce. Pořizovací cena terasových prken z WPC sice není nejnižší, ale vrátí se vám v podobě dlouholeté trvanlivosti. Podezřele levnému zboží se raději vyhněte – jedině prvotřídní výrobky vydrží cca 20 až 25 let jako nové.

Vybrat si v záplavě prodejců tu správnou značku není snadné. Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na sortiment WPC od české společnosti Au-Mex. V rozsáhlé nabídce najdete kompozitní terasy, ale také prkna z jehličnatých i exotických dřevin. Nebudete-li se moct rozhodnout, nebojte se zeptat kvalifikované zákaznické podpory.

Společnost Au-Mex zajišťuje komplexní služby a v případě potřeby se postará také o montáž terasy. Další informace a aktuální sortiment najdete na www.au-mex.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.