Potřebujete lešení? Hliníkové systémy jsou lepší než ocelové!

Pustili jste se do stavby či rekonstrukce? Ať už jde o rodinný domek nebo bytovku, připravte se na spoustu náročné práce. Zručný kutil si leccos udělá sám, ale neobejde se bez profesionálního vybavení. V souvislosti s prací ve výškách pak bez kvalitního lešení. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak správně vybrat a na koho se obrátit!

Ocelové konstrukce ustoupily do pozadí, v současnosti hraje prim hliníkové lešení

O kdysi populární ocelová lešení již není ani zdaleka takový zájem jako v minulosti. Důvod je prostý – ocelové trubky podléhají korozi, která může zásadně ovlivnit stabilitu konstrukce. V případě lešení je přitom bezpečnost na prvním místě. A aby toho nebylo málo, ocel je zbytečně těžká, což je znát na manipulaci. Dalším negativem je zastaralý a nepříliš efektivní systém kotvení.

Ani jeden ze zmíněných neduhů nemá hliníkové lešení, pro které jsou typické následující vlastnosti – mechanická odolnost, odolnost vůči vnějším vlivům a korozi, nižší hmotnost a tedy i jednodušší manipulace. V podstatě není jediný racionální důvod, proč si nevybrat právě hliníkové lešení.

S lešením vám pomohou odborníci z Lehman Technik

Ani fakt, že je lešení z hliníku, samozřejmě negarantuje vysokou kvalitu. Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, nechte si poradit od profesionálů z Lehman Technik ČR. Doporučí vám vhodné lešení s ohledem na specifické využití.

Společnost Lehman Technik prodává a pronajímá hliníkové lešení Praha, závěsné a šplhací lávky, hydraulické plošiny, schodišťové roboty a příbuzný sortiment. Dlouhodobě úzce spolupracuje s předním výrobcem pojízdných hliníkových věží – holandskou firmou Custers Hydraulica B. B. Předností těchto hliníkových systémů jsou stabilita, špičkové řemeslné zpracování, funkční jednoduchost a variabilita.

Další informace o možnostech pořízení a pronájmu hliníkového lešení najdete na www.lehman.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.