Splňte si sen o perfektním spánku. Pořiďte si kvalitní postel a špičkovou matraci!

Záleží vám na svém zdraví? V tom případě zbytečně neodkládejte pořízení nové postele. Předpokládáme, že v ložnici trávíte spoustu času a chcete-li zažít dokonalou nirvánu, předejít nepříjemným zdravotním komplikacím a načerpat energii, nebojte se do postele investovat. V souvislosti se spánkem a odpočinkem musí veškerá skromnost stranu. Vaše nová postel by měla odpovídat nejvyšším nárokům na komfort, odolnost a estetiku. Vynikající vlastnosti vyžadujte také od roštu a matrace.

Sázka na dřevěnou postel z masivu = sázka na jistotu

Nabídka je vskutku barvitá a dostanete na výběr mezi množstvím materiálů. Každé řešení má svá pro i proti, nicméně bezkonkurenční poměr nabízí dřevěné postele z masivu. Rozhodnete-li se právě pro tento typ konstrukce, budete mít vystaráno minimálně na několik desítek let. Masiv je odolný, stabilní a vyžaduje minimální údržbu. Přítomnost dřeva v ložnici nastolí jedinečnou atmosféru a vám se bude usínat mnohem příjemněji než doposud. Otázkou je, kde se po dřevěné posteli poohlédnout… Co byste řekli na poctivou českou produkci rodinné firmy Postelia? Ta si za vynikající poměr ceny a kvality vysloužila pozitivní recenze a vybudovala širokou základnu spokojených zákazníků.

postelia-postele-z-masivu

Proč si pořídit postel a matraci české výroby?

Nabídka tuzemského výrobce čítá jednolůžka a manželská dvojlůžka z masivu, a to včetně modelů s úložným prostorem. K výrobě postelí používá vysoce kvalitní české dřevo, šířka masivu je 4 a 8 cm a o stabilitu se stará prvotřídní kování Hettich. Mile vás překvapí také propracovaný design a celoživotní záruka.

Zmínili jsme, že se neobejdete ani bez špičkové matrace a roštu. Produkce společnosti Postelia zahrnuje také tyto prvky, přičemž k výrobě matrací používá značkové německé pěny Carpenter a Eurofoam. Zda vaše volba nakonec padne na zdravotní matraci z latexu, studené, viscoelastické nebo biopěny, je otázkou vašich osobních preferencí.

Další informace o výrobcích značky Postelia najdete na www.spime.cz. Případně rovnou zavítejte do některé z kamenných prodejen. Najdete je v Praze (postele Praha zde), Brně, Plzni (postele Plzeň zde) a Táboře.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.