Prodej hovězí brašnářské kůže – to je Sklad kůžetvůrce

Nadšení ze všeho digitálního, hotového i umělého u mnoha lidí postupně upadá. Rádi se pak vracíme k běžným koníčků, k věcem, jež si vytvoříme vlastníma rukama, a taktéž k přírodním materiálů.

Už vás nenadchne e-shop plný předražené obuvi nevalné kvality? Pojďte si ušít vlastní. Boty v barefood stylu – mokasíny, sandálky, dokonce kozačky, to vše zvládnete i vy. Nudí vás kabelky v obchodech a chytla jste averzi ke všemu Made in China? Sáhněte po brašnářské jehle, kvalitní kůži a voskovaných nitích. Po víkendu budete moci vyrazit do práce s novou kabelkou. Jediné, co pro svoji užitkovou tvorbu potřebujete, je materiál a pomůcky.

Nebojte se, nečeká vás shánění těchto věcí „po všech čertech“

E-shop Skladkuzetvurce.cz se zaměřuje na prodej hovězí brašnářské kůže, která je vhodná pro různé DIY kožené výrobky – boty, sandály, kabelky, tašky, pásky, pouzdra na elektroniku, pouzdra na nože i obaly na diáře či knihy. K dispozici je též teletina, vepřovice a další materiály, například bavlněná stanovina vhodná pro šití plátěnek i plátěných tašek. Kůži lze barvit lihovými barvami na kůži, které e-shop rovněž prodává. Stejně tak jako gumové podešve, lepidla, sedlářské jehly, sedlářské nitě a další materiály i pomůcky pro práci s kůží.

Šijte z kůže

Často nás ani nenapadne, že bychom se mohli věnovat právě výrobě věcí z kůže. Mnohdy to neumíme ani s běžným šicích strojem, ten navíc na šití výrobků z kůže nestačí. Přitom vše lze ušít ručně s vhodnými pomůckami, a právě tento způsob výroby je nejvíce ceněný.

Nakupte si potřebný materiál a pomůcky. V e-shopu Skladuzetvuce.cz vám rádi poradí. Informace najdete též v mnoha videích a návodech na síti. Praktické též je zaplatit si vhodný kurz. Pak se do toho pusťte. Ušijte třeba zdravé barefoot boty pro celou rodinu. Zejména děti, jak je jednou vyzkoušejí, jiné již nosit ani nechtějí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.