Vlastníte nemovitost? Pak na půjčky dosáhnete i s nízkou bonitou

Na tuzemském trhu se objevují neustále nové společnosti, které vás lákají na výhodné půjčky a úvěry. Mnohdy se však jedná spíše o krátkodobé půjčky, jež mají splatnost maximálně pár týdnů či měsíců. Obdržíte díky nim jen pár tisíc korun, což není řešení, které může každého uspokojit, například začínajícího podnikatele, který potřebuje vyšší finanční obnos na rozjezd firmy. Častým problémem je také nízká bonita, tedy malé příjmy, ale i záznam v registru dlužníků. Máte-li však nějakou nemovitost, šance na získání peněz výrazně vzrůstá.

Půjčky s ručením nemovitostí pro běžné občany

Půjčky s ručením nemovitostí sice nejsou tak časté, ale jde o způsob, jak si lze vypůjčit peníze v řádech až stovek tisíců korun. Přitom mnohdy nemusíte dokazovat výši svých příjmů, v případě nebankovních půjček se ani nenahlíží do všemožných registrů dlužníků. Zkrátka stačí jen ručit nemovitostí a na požadované finanční prostředky s největší pravděpodobností dosáhnete.

Tuto možnost nabízí třeba společnost Nebankovní Finance. Jde o poskytovatele, který si klade za cíl pomoci lidem, o něž banky nemají zájem. Krédem je seriózní a osobní přístup ke každému klientovi tak, aby spolu obě strany našly ideální řešení. Zákazníci se díky půjčkám s ručením nemovitostmi mohou postupně ozdravit, takže za pár let klidně již dosáhnou na bankovní úvěry s ještě nižšími úrokovými sazbami.

Výhodný úvěr pro podnikatele od nebankovní společnosti

Zmíněná firma přidává také produkt pro podnikatele. Je jím podnikatelský úvěr. Je rovněž spojený s ručením nemovitostí. Díky tomu nabízí nízké úroky a možnost splácení až po dobu 30 let. Doba splatnosti se samozřejmě odvíjí od konkrétní výše úvěru a množství peněz, které budete měsíčně vracet. Výhodou je rychlé vyřízení, peníze lidé zpravidla obdrží na svůj účet už do 48 hodin po požádání.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.