Proč patří léto balkónům a lodžiím?

Letní měsíce s teplými večery jsou jako stvořené pro grilování, večírky a posezení se sklenicí vína pod širým nebem. V případě, že má člověk rodinný dům se zahradou, nemá o místo pro piknik obvykle nouzi, o poznání hůř jsou na tom lidé v panelácích. Ani zde ale není třeba házet flintu do žita.

Vhodný azyl pro letní večery umí vytvořit rozšířený balkon nebo lodžie. Jak ji získat? Rozšíření lodžie jde realizovat několika způsoby. Stavební úprava PEKSTRA dokáže získat až 150 centimetrů navíc. Na takto získané ploše už jde grilovat a dokonce i tančit.

Jak na to?

První varianta zprostředkuje rozšíření stávající betonové lodžie předsazením zaskleného systému až o jeden metr. Řešení je vhodné pro lodžie do šíře 6 metrů. Jedná se o kombinaci oceli, hliníku a skla, kdy je zaručen pevný základ s bezpečnou obvodovou stěnou.

Druhou variantou je předsazená balkonová konstrukce s rozšířením až o 1,5 metru. Lidově řečeno, před vaši stávající lodžii je ještě předsazen kus balkonu. Výplní ocelové konstrukce je bezpečnostní vrstvené sklo Connex.

Třetí variantou je vložená balkonová konstrukce po celé ploše lodžie. Lze dosáhnout rozšíření až o 80 cm. Do prostoru lodžie se vsune konstrukce podesty, na které je vybraná podlahová krytina. Tento způsob je vhodný pro lodžie, kde je dostatečný prostor pod rámem balkonových dveří a často se užívá zejména po zateplení.

Kde objednat?

Investovat do zvětšení svého balkonového a lodžiového stání znamená získat pro celou rodinu privátní plac na čerstvém vzduchu, který bude patřit jen vám. Posezení na balkoně se stane vaším oblíbeným denním rituálem, který si okamžitě zamilujete.

Kontaktujte odborníky z PEKSTRA, kteří se na výrobu a montáž rozšiřujících technologií soustředí. Poradí a vyberou s vámi řešení na míru, abyste byli spokojeni. Bližší informace získáte na tel.: +420 605 153 700

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.