Novinka pro milovníky vkusného bydlení!

Pokud si rádi užíváte výjimečného vkusu ve vašem domově, víte, že každý detail hraje důležitou roli v celkovém dojmu. Váš prostor je vaše plátno a vy jste umělcem, který ho tvoří. Proto jsme vytvořili něco, co propojí vaši vášeň pro design s praktičností moderní technologie. Pomocník, který se stane vaším novým partnerem, dodá vašemu bydlení nejen neotřelý styl, ale i čistotu, kterou si zaslouží.

Zapomeňte na staré metody úklidu, ať už to byly mopování nebo složité manuální vytírání. Přichází doba, kdy můžete mít svůj vlastní kus technologického umění, který udělá úklid nejen efektivním, ale i esteticky působivým. Vítejte do světa, kde se spojuje elegance a výkon.

Podlahová myčka Kärcher FC 2-4 BATTERY je vhodná pro pravidelné úklidy tvrdých podlah. Jedním tahem z podlahy odstraní suché i mokré každodenní nečistoty a dokonale ji umyje. Vytírání podlah zvládnete jednou rukou, jelikož váží něco málo přes 2 kilogramy. Díky automatickému zapínání a vypínání je její ovládání velmi intuitivní. Stačí jednoduše zatáhnout za rukojeť směrem dozadu a myčka se sama spustí. Je poháněna výměnnou baterií 4 V, která postačí na 20 min. intenzivního úklidu, a navíc je kompatibilní s dalšími Kärcher přístroji na této bateriové platformě.

Vytírání vážně může být hračka. Mrkněte na video a novinku od Kärcheru v akci:

Válec myčky se neustále navlhčuje čistou vodou z nádrže, takže nehrozí, že byste nečistoty roznášeli dále po podlaze. Nemusíte se bát ani zamotaných vlasů nebo zvířecích chlupů. Díky integrovaným vlasovým filtrům se nenamotají do čisticího válce, ale sesbírají se do nádoby na nečistoty. Myčka umožňuje čištění až po okraj, abyste s ní zvládli uklidit skutečně každý kout.

www.karcher.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.