Naučte se hrát na kytaru z pohodlí domova. Je to snadné.

Chodit do hudební školy, to není žádná podmínka. Naopak, do kategorie samouků patřilo mnoho kytarových legend a takto můžete alespoň symbolicky stát po jejich boku. Učit se podle videí zkušených lektorů je vhodným řešením pro ty, kteří nemají příliš mnoho osobního volna, ale přesto by pár hodin týdně nebo měsíčně chtěli věnovat zdokonalování se s kytarou v ruce. Nakonec, proč by ne? Začátky přeci nemusejí být nijak složité, zvláště pokud si můžete videa přehrávat znovu, což pro lekce se soukromým učitelem v jeho učebně bohužel tak docela neplatí.

Věnujte se výuce kytary ve svém volném čase…

Nemusíte se omezovat na konkrétní hodiny, kdy bude volné místo v učebnách ZUŠ a podobných institucí. Najděte si čas v neděli večer, v pondělí odpoledne, ve svátek nebo třeba i v čase poměrně nezvyklém, protože videa si lze přehrát neomezeně a vlastně úplně kdykoliv. Kytarová škola NaNastroj.cz přináší systém, co vás zkrátka bude bavit. Výuka z pohodlí domova, stačí jen zapnout počítač nebo tablet, přehrát si lekci a získat nějaké nové zkušenosti. A pokud máte děti, nepřehlédněte projekt Dětská kytara.

Umět hrát na kytaru, to už nemusí být jen nesplněným snem ze střední školy. Naopak, stačí trochu píle a odhodlání a brzy budete moci přátelům zahrát nějakou zajímavou skladbu, přímo od srdce a s přidanou hodnotou, kterou umíte jen vy. Tento hudební nástroj má mnoho výhod, umožní například seznamování se s novými lidmi, ale také zažene smutek a stesk, když je zrovna venku nepříznivé počasí a na procházku někam do přírody se bohužel nedostanete. Kytara zkrátka baví malé i velké, bez ohledu na věk, ale i další věci. Je to koníček, se kterým je stále co objevovat, neboť melodií bychom po celém světě našli snad miliony. A kromě toho, že si můžete zahrát staré rockové nebo countryové pecky, nabízí se i možnost vymýšlet nové – třeba budoucí hity, proč vlastně ne?

A kde najdete písničky akordy a texty pěkně pohromadě? Třeba Hlídače krav, Když mě brali za vojáka nebo Tři kříže akordy a texty? Koukněte na spisnickou.cz a udělejte si příjemnou hudební chvilku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.