Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Nechte si nejdříve zpracovat 3D vizualizaci

Už jste zhlédli spoustu krásných fotografií opravdu povedených koupelen? Inspiraci jste sbírali, kde se dá, ale stejně vlastně nevíte, co by se hodilo k vám domů a jak tam všechny ty prvky, které se vám líbí, zkombinovat? Nejlépe by vám s tím pomohl interiérový designér, ovšem jeho práce není levná. Existuje i jiná cesta – 3D vizualizace koupelny.

Máte nějakou vizi, ovšem nejste si jistí, jak bude působit výsledek? Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma protichůdnými nápady? Potřebujete doladit detaily? Ve všech těchto případech, kdy v něčem nemáte jasno, přijdou vhod 3D návrhy koupelen.

3D návrh koupelny stojí pár stovek korun

Finančně je 3D vizualizace koupelny levnější než rada od profesionálního interiérového designéra. Záleží na složitosti a velikosti koupelny, ale ceny se pohybují v řádech stovek korun. 3D návrhy mnohdy nabízí i samotné firmy, které prodávají koupelnové dlažby a další vybavení. Jednou z nich je i firma Tiles studio, která provozuje e-shop Koupelny-dlazba.cz a kamennou prodejnu dlažby a obkladů v Jičíně. Pokud u nich následně nakoupíte za více než 5 000 korun, dostanete na grafický 3D návrh slevu ve výši 50 %. Při nákupu nad 10 000 korun máte návrh dokonce zcela zdarma.

Jak zpracování návrhu probíhá?

Nejdříve musíte dodat veškeré podklady. Zejména rozměry místnosti, ideálně třeba i fotky, a samozřejmě také detailní plán toho, jak byste chtěli svou koupelnu vybavit. Profesionálové z Tiles studio vytváří 3D návrhy koupelen a interiérů v programech CAD Decor či Arcon. Výsledky vypadají velmi profesionálně, od dodavatelů si totiž poptávají přímo textury konkrétních obkladů, jestliže je dodávají. Z 3D vizualizace se samozřejmě také dá spočítat množství dlažby, popř. dekorací.

Firma samozřejmě nedělá pouze vizualizace koupelen, ale i jiných místností. Kdyby se vám tento postup osvědčil, určitě neváhejte požádat o pomoc i v případě rekonstrukce kuchyně, obývacího pokoje atd.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.