Mramorka – Na Štěpánce: Bydlení v Praze a přitom v přírodě

Při současné žalostné realitní nabídce, kdy na inzerát nelze sehnat skoro nic kloudného nebo nepředraženého, se hodí každý dobrý tip. A dnešní článek bude o příležitosti, která se zájemcům o solidní bydlení právě nabízí. Nemusí to trvat dlouho a už si čtenáři o developerském projektu Na Štěpánce (Praha 5) investiční společnosti Mramorka s.r.o. budou moci pouze číst. Zanedlouho se po 138 prostorných bytech 1+kk až 4+kk a 6+kk jen zapráší.

Trefa přímo do černého – nadčasový development

Uměním moderního bydlení není zdaleka jen projekt postavit. I když by se i to dalo považovat v případě některých projektů za úspěch. Klíčová je nyní lokalita. Domy mohou být sebekrásnější a sebelépe vybavené, ale popojíždění v nekonečných kolonách nebo dlouhé cesty změtí satelitních měst či sídlišť takové krásné bydlení dokáží neuvěřitelně otrávit. Ani vlastní zahrada není takové terno, pokud není její majitel přímo zahradnický typ. Neustálé sekání a údržba trávníku se za chvíli omrzí a už po několikáté sezoně se ze zahradních prací stává noční můra. Tráva roste a roste bez ohledu na naši chuť ji sekat. Stejně tak je na tom zbytek vegetace na takové zahradě. Proto je kolikrát lepší nechat péči o ni odborníkům a užívat si samotné bydlení.

Proto je rezidence Mramorka – Na Štěpánce trefou do černého pro ty, kteří hledají bydlení blízko centra Prahy bez zbytečného dojíždění do satelitních městeček. Navíc i architektura budov je nadčasová a čistá. Blíží se zejména k funkcionalistickému stylu předválečných vil. Nehrozí, že by během několika málo let vyšla z módy a mohl by být problém pro takový byt najít nájemníka nebo kupujícího. S komfortem, které byty Praha 5 svým komfortem nabízejí, budou jejich obyvatelé obklopeni přírodou nedalekého Dalejského nebo Prokopského údolí. Samozřejmostí je v místě základní občanská vybavenost (základní, mateřská škola, pošta, policie, obchody, tenisová hala) včetně zázemí hlavního města. Na to všechno myslela investiční společnost Mramorka, která s výstavbou bude hotova v druhé polovině tohoto roku (2015). Takže je načase se začít zajímat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.