Masážní relaxační křeslo si lze pořídit i domů

Naše domovy si stále častěji předěláváme na relaxační zóny. Standardem se stávají sauny, bazény i domácí posilovny. Tohle vše si však můžeme dovolit obvykle pouze ve větším rodinném domě se zahradou. I do nejmenšího bytu se ale vejde relaxační oáza v podobě masážního křesla.

Není masážní křeslo jako masážní křeslo

Křesla s masážními funkcemi se dnes prodávají poměrně běžně. S profi křesly z masážních salonů se však tato křesla účinností a funkcemi nedají vůbec srovnat. Avšak i do bytu si dnes máme možnost pořídit skutečné profi masážní křeslo a soukromý masážní salon si tak zřídit doma. Ve svém domově pro takto úžasné křeslo určitě najdete místo. Můžete je postavit do obývacího pokoje, ale i kamkoliv, kde máte ve zvyku relaxovat při poslechu hudby, s dobrou knihou, sledováním filmů či s oblíbenou hrou. Masážní relaxační křeslo, které prodává RS Royal na svých webových stránkách Rskresla.cz, má dokonce implementovaný audiosystém.

Masážní křesla RS Royal

Kvalitní masážní křesla RS Royal umí automaticky detekovat tělo. Vysoká nosnost je výhodou, protože se hodí nejen pro subtilní postavy. Masážní hlavice pracují v několika automatizovaných režimech. Samostatná hlavice je pak určena rovněž pro lýtka. Křeslo je vyhřívané, což podporuje krevní oběh, a tedy i účinnost samotných masáží. Křesla jsou tichá, takže neruší ani při poslechu hudby či sledování filmu. Křeslo má přímo implementovaný audiosystém vhodný pro přehrávání hudby přes Bluetooth. Křesla se liší podle typu funkcemi i typem masáží. Umí thajskou i čínskou masáž, thajské protažení i masáž šíje a zad.

Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si křeslo přímo doma

Kvalitní křeslo není levné. Nechce se vám do jeho koupě bez vyzkoušení? Nemusíte. Křeslo od RS Royal si lze nejdříve na týden za poplatek zapůjčit. Pokud se křeslo rozhodnete zakoupit, cena zápůjčky se vám následně odečte z finální ceny křesla. Díky zapůjčení si snadno vyberete i typ křesla, který vám bude vyhovovat podle jeho funkcí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.