Markýzy proti dešti mají luxusní design, vysokou životnost a jsou bezúdržbové

Máte to štěstí, že vlastníte balkon, terasu nebo zahradu, a tak si zde chcete co nejčastěji sednout a relaxovat? Abyste se cítili komfortně, ať už prší nebo svítí slunce, pomohou vám markýzy proti dešti. Ty nejlepší od společnosti Markilux nabízí T-shade.cz.

Markýzy na mnoho let

Německý výrobce Markilux patří k těm nejlepším. Vyrábí markýzy na míru se záruční lhůtou po dobu 5 – ti let. Na markýzách proti dešti oceníte jejich luxusní design, možnost vybírat si z mnoha látek i barevných konstrukcí. Je možné sestavit spoustu odlišně působících modelů tak, abyste našli ten nejlepší pro váš venkovní prostor. Stačí podívat se po markýzách v záložce „realizace“ a nechat se inspirovat markýzami, které si nechali zákazníci vyrobit před vámi.

Vhod vám může přijít kazetová markýza proti dešti, markýza bez kazety, markýza pro zimní zahradu, samostojná markýza nebo markýza na balkon. V případě, že máte kvalitní markýzu již doma, ale látka je za léta používání omšelá nebo porušená, můžete si zde koupit novou nepromokavou látku na markýzu a nechat si ji namontovat.

Získejte závětří, soukromí i stín

U zastínění teras ale i velkých prosklených oken je často poptávaná boční markýza. Je vyrobena ze vzdušné látky, která neprofoukne, nepropustí slunce ani déšť a zajistí soukromí před sousedy nebo kolemjdoucími. Vzhled je jednoduchý a elegantní, aby ladil s každým venkovním prostranstvím.

Zastínění balkonu

Účinné je také zastínění balkonu markýzou. Balkonové markýzy se od těch klasických liší tím, že mají minimální rozměry a skvěle přilnou ke stropu. Lze u nich nastavit sklon až do 80 ° při montáži. Výborným příkladem vám může být např. model Markilux 930.

Všechny látky markýz Markilux jsou odolné proti slunci i dešti. Po nepromokavé látce voda díky sklonu markýzy hladce odtéká na zem.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.