Jak přijít k vlastnímu bydlení?

Bydlíte s rodiči v jednom bytě? Máte dost soužití na hromádce? Nemáte dost peněz, ani odvahy postavit si vlastní dům? Rádi byste se osamostatnili, ale nevíte, jak na to? Neklesejte na mysli, řešení existuje. Poradíme vám, jak vyzrát na nástrahy realitní džungle.

Skutečně to není lehké. Zejména mladá generace, která nemá dostatek finančních úspor, má s pořizováním vlastního bydlení velké komplikace a problémy. Individuální poradenství a efektivní řešení nabízí realitní kancelář Brno. Realitní makléři disponují spoustou informací, které mohou výrazně zlepšit vaše možnosti dosáhnout třeba na starší nebo zrekonstruovaný byt.

Proč s realitkou?

Realitka má největší přehled o volných kapacitách ve vašem městě, i celém regionu. Skrze katalog nemovitostí, který online formou sdružuje byty na prodej, lze vytipovat objekty, které by eventuálně připadaly v úvahu. Může jít o prodej i pronájem. V případě, že je do bytu možné uvést trvalý pobyt, může bydlící žádat i o sociální dávky na bydlení, které výrazným způsobem pomohou hradit závazky z užívání bytu vzniklé.

Pomocná ruka se hodí

Abyste vybrali dobře, rychle a neztráceli čas marnými tipy, realitní kancelář Unicareal nabízí videoprohlídky nemovitosti. Tento atraktivní způsob propagace dokáže zachytit nejen umístění nemovitosti a atmosféru jejího okolí, ale i přednosti interiéru. Člověk si tak z pohodlí gauče udělá prvotní představu o tom, jestli nemovitost připadá v úvahu a stojí za osobní návštěvu nebo ne.

Bonusem, který maximalizuje efektivitu nabídek je takzvaný homestaging. Jedná se o optimalizaci, která cílí na potenciální kupce a prezentuje právě takové vlastnosti, které jsou pro zájemce žádoucí a lukrativní. Realitní kancelář dokáže nemovitost vyhledat, nabídnout a zařídit veškerou byrokracii, která je s pořízením bydlení spojená, a navíc i poradit v oblasti financování.

Unicareal s.r.o.

Roubalova 455/4

Brno-střed-Stránice

602 00

Tel: 541 211 876

Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.