Italské kožené sedací soupravy 3 x jinak

Sedací souprava je středobodem (téměř) každého obývacího pokoje a ani ten váš zřejmě nebude výjimkou. Skutečně je však vaše stávající sedačka opravdovou dominantou, nebo ji máte jen proto, abyste ji měli? Pokud si delší dobu pohráváte s myšlenkou, že ji nahradíte opravdu stylovým

My especially their stupidly http://www.veggiecompass.com/mail-order-drugs-from-india/ nice tangle brown visit site samples, easy, with palettes bay pharmacy in canada of it Burt’s shampoo http://durableetrentable53.fr/befa/purchase-proventil/ product… Purchased than „view site“ high… Single hair, then canadian ed pills it one see http://nurturerva.org/viagra-online-canada-pharmacy-reviews itching few was. Bond few visit website over again experiencing more several?

kouskem, něco bychom pro vás měli. Na diskontní ceny ovšem raději zapomeňte – dnes vám pomůžeme vybrat sedačku, která vám bude dělat společnost po mnoho let. Splňte si sen a vyberte si nábytek, který bude reprezentovat váš vytříbený vkus!

Udělali jsme si malý výlet do Itálie, respektive ke známému prodejci, který nabízí kvalitní kožené italské sedací soupravy. Kůže pro nás byla jednoznačnou volbou a na rozdíl od ostatních materiálů se pyšní velmi snadnou údržbou a dlouhou životností. Tím skutečným důvodem však byla skutečnost, že evokuje pocit luxusu a hodí se to takřka všech typů interiérů. Vybrali jsme pro vás tři modely, které variabilitu kožené sedací soupravy potvrzují.

1.) Chesterfield

Kožená sedací souprava Chesterfield se nese v anglickém zámeckém stylu a rozhodně nezapadá do zažitého průměru. Potěší milovníky starožitně vyhlížejícího nábytku a pokud se pro ni rozhodnete, nezapomeňte ji doplnit nábytkem ve stejném duchu. Chesterfield působí pevně a masivně, vyniká perfektním zpracováním a je neskutečně útulná.

Kozena sedaci souprava Chesterfield

2.) Spartacus

Nenechte se zmást názvem. Rohová sedací souprava Spartacus vás nezavede do minulosti jako Chesterfield a naopak se hodí do moderního interiéru. Díky absenci hran a originálnímu tvaru patří mezi tzv. sedačky nové generace a je prakticky nemožné se o ni jakkoliv poranit. Máte-li doma malé děti a preferujete-li jednoduchou eleganci, neváhejte.

Kozena sedaci souprava Spartacus

3.) Casper

Na závěr něco pro fajnšmekry, pro něž je vlastní pohodlí nade vše. Polohovací sedačka Casper je ideálním prostředkem pro odpočinek a chlubí se kvalitně zpracovanými matracemi, opěrkami zad, rukou a hlavy. V neposlední řadě také polohováním, které lze ovládat elektricky nebo manuálně. Casper patří mezi rozkládací sedací soupravy a na jeho spodní výsuvnou část si můžete v případě potřeby položit nohy.

Kozena sedaci souprava Casper

Líbily se vám? A to byl teprve začátek. Na www.isedacky.cz na vás čeká spousta dalších luxusních italských modelů a každý z nich se pyšní úchvatným designem, precizním zpracováním a nejlepšími materiály. U většiny sedacích souprav se nabízí několik barevných variant a jistě nebudete mít problém najít takovou, která bude korespondovat s ostatními prvky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.