Akční bazénové sety se zastřešením

Až se léto zeptá, co jste dělali na jaře, budete mít jasnou odpověď. Pořízení bazénu je v této době nejlepší investicí, jak mít úžasné a pohodové léto. Nikdo totiž v tuto chvíli ještě neví, jak se vyvinou epidemiologická opatření a jestli strávíme léto u moře nebo na zahradě. S vlastním bazénem vás už nic nepřekvapí a nějaké lockdowny budete mít „na háku“.

Bazén plastový se osvědčí v každé rodině. Hodí se totiž na dvorek i do zahrady a díky svému odolnému materiálu z plastu Polystone® vydrží všechny rozmary počasí. Bazén je koncipován tak, aby sloužil nejen přes koupací sezónu, ale aby v něm za určitých úprav voda vydržela i přes zimu.

​Proč bazény do země?

Nejlepším řešením jsou bazény do země. Vydrží až 50 let od instalace, s garancí teplotních výkyvů od -40 do + 150 stupňů. Barevná a tvarová stálost předurčuje maximální odolnost vůči mechanickému poškození. Výhodou bazénů do země je možnost zastřešení a větší stabilita při udržení kvality vody. Velmi oblíbené jsou bazénové sety, které obsahují veškeré příslušenství.

​Bazén plastový s příslušenstvím

Akční bazénové sety se zastřešením jsou určeny všem, kteří nechtějí zdlouhavě nakupovat jak samotný bazén, tak další komponenty, jež jsou pro jeho provoz a umístění nezbytné. Laicky řečeno bazénové sety jdou ruku v ruce s pořízením bazénu „na klíč“, což vám šetří nejen starosti, ale i peníze. Mezi klasiku, která je „zlatou střední cestou“ je kompletní set oválný bazén 4×3 metry se zastřešením.

​Akční bazénové sety se zastřešením a dopravou grátis

Obsahem balení je těleso bazénu, kompletní technologie a její zapojení, zastřešení, skimmer, písková filtrace, vtokové trysky a nerezové schůdky. Kupující bonusově získá dopravu po celé ČR zdarma, kompletní montáže v ceně, izolace dna a vysavač de Lux grátis.

Pokud máte na takový nebo podobný bazén zálusk, zadejte si poptávku na www.plastovebazeny.eu, obchodníci vám vypracují kalkulaci na míru a garantují přitom dopravu zdarma po celé zemi. Co víc si přát? Snad jen, ať je léto slunné a nikdy neskončí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.