Zasloužíte si férový přístup, změňte svého dodavatele energií

Když se řekne „dodavatel plynu“, většině lidí tuhne krev v žilách. Představí si účty a nepříjemné chvíle strávené na pobočce. Některým se vybaví i nepříjemné zážitky se zaměstnanci dodavatele nebo nepříjemná překvapení spojená se zdražováním. Naštěstí to tak nefunguje všude. Nemusíte se vracet do jeskyně, abyste se zbavili stresu s dodavatelem energie. Stačí dodavatele změnit a přejít k menší firmě.

K jinému dodavateli můžete přejít i vy

Jestli se někdy cítíte jako otrok svého současného dodavatele energie, je to pro vás znamení, že od něj musíte odejít. Život je přece náročný a plný překážek i tak. Proč si ho stěžovat ještě více? Přechodem k jinému dodavateli si značně ulevíte. Doporučujeme upustit od velkých známých společností a najít si jinou, menší.

Možná si myslíte, že jde pouze o ceny elektřiny, na co vás má nový dodavatel nalákat, ale není tomu tak. Ačkoliv vám nejspíš nabídne nižší ceny plynu i elektřiny, jde o mnohem více než o pouhé peníze. Nejdůležitější je přístup, jaký k vám společnost má – díky tomu vám odpadne mnohem více starostí.

Jen si to uvědomte: Velcí dodavatelé ve vás vidí jen číslo elektroměru nebo plynoměru, nic jiného je nezajímá. Právě proto bývají lidé nervózní a naštvaní. Malí dodavatelé si zakládají na lidskosti a férovém přístupu. Po komunikaci se zaměstnancem takového dodavatele nikdy nebudete vyčerpaní a plní vzteku. Naopak – budete mít příjemný pocit z dobře vedeného rozhovoru a z toho, že jste situaci vyřešili tak, jak jste potřebovali.

Kde si vás budou hýčkat?

Jednou z takových společností je Epet. Plyn i elektrickou energii dodává za sympatické ceny. Pracují zde jen samí odborníci, kteří navíc rádi pomáhají lidem a jsou ochotní. Rádi vám pomohou a poradí, s čímkoliv budete potřebovat. Napoví vám, který tarif je pro vás nejvýhodnější, abyste ušetřili co nejvíce peněz. Nebojte se odejít od svého stávajícího dodavatele. Věřte, že vám pak bude lépe.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.