Výdejník barelové vody zajistí pitný doma i v kanceláři

Dodržování pitného režimu je důležité po celý rok. Přesto si význam dostupnosti tekutin uvědomujeme až s příchodem letních veder. Jednou z možností, jak sobě a ostatním členům rodiny zajistit přísun kvalitní vody, je pořízení takzvaného výdejníku neboli aquamatu. Zařízení je patří k základnímu vybavení většiny kanceláří a velmi často se objevuje také na úřadech. V posledních letech si lidé pořizují kompaktní výdejníky domů. Nemusí se spoléhat na nezávadnost kohoutkové vody a neustále kupovat těžké balení PET lahví.

Kvalitní voda vždy na dosah ruky

Proč byste si měli pořídit výdejník vody i vy? Hlavní důvody jsme zmínili již v úvodu. Díky aquamatu budete mít neustále k dispozici velmi kvalitní vodu. Přestože se česká kohoutková voda pyšní vysokou kvalitou, někomu zkrátka nechutná nebo ji nechce pít z jiných důvodů. V některých lokalitách navíc kvalita kohoutkové vody kolísá a může ji ovlivnit i zanesené potrubí. Výdejník je bohatým zdrojem pramenité vody, která vám bude chutnat a prospěje vašemu organismu.

Barelová voda je levnější než voda v PETkách

Za zmínku stojí také finanční úspora. Pramenitá voda v barelu vás vyjde výrazně levněji než PET lahve. S ohledem na vyšší objem (obvykle kolem 20 litrů) barel vydrží minimálně několik dní. Pozitivní je i snížení plastového odpadu. Z jednoho barelu je mnohem méně plastu než za PET lahve se stejným množstvím vody.

Kde výdejník vody seženete?

Pokud vás výdejníky vody zaujaly, poohlédněte se po nich u specializovaného prodejce. Například u společnosti Aquara, která nabízí různé druhy aquamatů vhodných do kanceláří i domácností. V nabídce nechybí ani moderní kávovary a další přístroje pro zajištění pitného režimu.

Aquara nabízí komplexní služby. Prodává a pronajímá výdejníky vody, provádí servisní a zároveň zajišťuje pravidelnou dodávku pramenité barelové vody až do domu či kanceláře. Další informace najdete na www.aquara.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.