Výdejník barelové vody zajistí pitný doma i v kanceláři

Dodržování pitného režimu je důležité po celý rok. Přesto si význam dostupnosti tekutin uvědomujeme až s příchodem letních veder. Jednou z možností, jak sobě a ostatním členům rodiny zajistit přísun kvalitní vody, je pořízení takzvaného výdejníku neboli aquamatu. Zařízení je patří k základnímu vybavení většiny kanceláří a velmi často se objevuje také na úřadech. V posledních letech si lidé pořizují kompaktní výdejníky domů. Nemusí se spoléhat na nezávadnost kohoutkové vody a neustále kupovat těžké balení PET lahví.

Kvalitní voda vždy na dosah ruky

Proč byste si měli pořídit výdejník vody i vy? Hlavní důvody jsme zmínili již v úvodu. Díky aquamatu budete mít neustále k dispozici velmi kvalitní vodu. Přestože se česká kohoutková voda pyšní vysokou kvalitou, někomu zkrátka nechutná nebo ji nechce pít z jiných důvodů. V některých lokalitách navíc kvalita kohoutkové vody kolísá a může ji ovlivnit i zanesené potrubí. Výdejník je bohatým zdrojem pramenité vody, která vám bude chutnat a prospěje vašemu organismu.

Barelová voda je levnější než voda v PETkách

Za zmínku stojí také finanční úspora. Pramenitá voda v barelu vás vyjde výrazně levněji než PET lahve. S ohledem na vyšší objem (obvykle kolem 20 litrů) barel vydrží minimálně několik dní. Pozitivní je i snížení plastového odpadu. Z jednoho barelu je mnohem méně plastu než za PET lahve se stejným množstvím vody.

Kde výdejník vody seženete?

Pokud vás výdejníky vody zaujaly, poohlédněte se po nich u specializovaného prodejce. Například u společnosti Aquara, která nabízí různé druhy aquamatů vhodných do kanceláří i domácností. V nabídce nechybí ani moderní kávovary a další přístroje pro zajištění pitného režimu.

Aquara nabízí komplexní služby. Prodává a pronajímá výdejníky vody, provádí servisní a zároveň zajišťuje pravidelnou dodávku pramenité barelové vody až do domu či kanceláře. Další informace najdete na www.aquara.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *