Víte, na koho se obrátit s požadavkem na komplexní stavební práce?

Realizace jakékoliv stavby není nejjednodušší záležitostí. Vyžaduje rozhodně dávku vědomostí, schopností a zkušeností. Samozřejmostí je dnes již i adekvátní technické a materiální vybavení. Chcete-li stavět třeba rodinný dům, chatu, či rozšiřovat prostory podnikání, svépomoci si nevystačíte. Obrátíte-li se na odbornou firmu, ušetříte si spoustu starostí, námahy i času. V regionu severních Čech má významné postavení firma ABS Bílina, která již zrealizovala nejeden úspěšný projekt!

Pokud vás zajímají stavební firmy Teplice, stavební firmy Ústí nebo stavební firma Chomutov, zvažte spolupráci s ABS Bílina. Společnost zajišťuje komplexní stavební práce včetně přípravy a zpracování projektových dokumentací. Významnou složkou jejich činnosti je výroba a dovážka betonu.

Stavba bytového domu Praha Trója

Mezi úspěšně dokončené projekty stavební firmy ABS Bílina lze zařadit i výstavbu bytového domu v Praze na Tróji. Jedná se o zajímavě koncipovanou futuristickou stavbu, prvotní myšlenka vznikla v ateliéru Prof. Ing. arch. Ladislava Lábuse, který spolupracoval s Ing. arch. Petrem Cimbulkou. Výsledkem byl pětipodlažní dům se čtyřmi samostatnými bytovými jednotkami a dvěma zajímavě řešenými terasami. Při stavbě byly využity převážně přírodní materiály – dřevo, kámen, sklo nebo přírodní ocel či teracco. Vše bylo vyřešeno tak, aby i přes své rozměry budova dokonale zapadla do místní zástavby.

Sehnat kvalitní stavební firmy, jež odvádějí poctivou práci, není v současné době naprostou samozřejmostí. Tento požadavek je však základním předpokladem k budoucí spokojenosti. ABS Bílina je stavební firma, která garantuje profesionální přístup s tradicí, vždyť na českém stavebním trhu působí bez podstatnějších změn již téměř dvacet let.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.